„НОВАТОРИ МЕДІАОСВІТИ” або свято медіатворчості у Класичному приватному університеті

У актовій залі Класичного приватного університету 18 квітня 2013 року відбулася церемонія нагородження призерів визначних конкурсів різного рівня, що проводилися Запорізьким Інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки керівництва та викладачів Класичного приватного університету. 
На святі пролунали привітальні слова з вуст ректора Класичного приватного університету – Віктора Миколайовича Огаренка, ректора Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти – Володимира Васильовича Пашкова та заступника начальника відділу загальноосвітньої, середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді і спорту обласної державної адміністрації – Валентини Володимирівни Хівріч.
Першими свої дипломи та цінні подарунки отримали переможці та учасники Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів з інформаційних технологій та медіаосвіти.

 

Окремий блок святкування був присвячений ІІ Міжнародному медіафестивалю „Москва – Запоріжжя”. Цього року у фестивалі взяли участь 67 навчальних закладів, які представили 311 творчих проектів у п’яти номінаціях – „Телебачення”, „Радіо”, „Друковані та електронні ЗМІ”, „Аудіовізуальний твір” та „Інтернет-творчість”.

Аби отримати жаданий приз школярі створювали анімації, репортажі, соціальні реклами і плакати, друковані та електронні журнали, відеофільми, авторські блоги, вікі-проекти та багато інших цікавинок на актуальні теми сьогодення.
Від Запорізького Інституту післядипломної педагогічної освіти, як організатора медіафестивалю, учителі навчальних закладів міста Запоріжжя і області отримали дипломи лауреатів за кращі проекти.


У свою чергу, Інститут журналістики і масової комунікації вирішив відзначити найкращі роботи учнів у кожній номінації. З великої кількості номінантів, адміністрацією Інституту було обрано чотирнадцять кращих проектів, які отримали приємні подарунки та солодкий сюрприз – торт із написом отриманої номінації.
Фестиваль мав на меті залучити школярів та їх викладачів до активної творчої діяльності, створити навчально-виховний контент, а головне – посприяти самореалізації та розвитку творчих здібностей юних талантів і професіоналів.

Фінал зазначених конкурсів зібрав повну залу людей із різних мальовничих куточків України. До того ж, святкової атмосфери дійству додали чудові музичні композиції у виконанні студентів та викладачів Класичного приватного університету.
Ми вітаємо всіх переможців конкурсів та медіафестивалю і бажаємо їм творчого натхнення, успіхів, цікавих креативних ідей та нових звершень на життєвому шляху.


Тож друзі, не бійтеся збирати своїх „метеликів” до купи. Повірте, вони варті того, аби їх побачили та оцінили. І хто знає, можливо, наступного разу саме ваша робота стане переможцем. Бо, як говорив один мудрий чоловік: «Творчість заразлива. Поширюйте її».
Отже, вперед творити новаторсько-креативну історію. Успіх вам!

 

Ірина Ярко,
студентка ІІІ курсу ІЖМК