УСПІХ АСПІРАНТІВ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ НА КОНКУРСІ МОЛОДИХ УЧЕНИХ У КИЄВІ

24 травня 2013 р. у Національній академії державного управління при Президентові України (м. Київ) відбувся Перший міжнародний конкурс молодих учених „Архетипіка і державне управління: інституційні форми, механізми та практики”.

  

 

 

 

 

 

 

Від Класичного приватного університету взяли участь Павелко Надія Іванівна та Дорошенко Сергій Олександрович, аспіранти кафедри державного управління та земельного кадастру ІУ КПУ (науковий керівник д. держ. упр., проф. Мерзляк Анжела Віталіївна).

За результатами конкурсу видано збірник наукових праць переможців і кращих авторів Першого міжнародного конкурсу молодих учених „Архетипіка і державне управління: інституційні форми, механізми та практики”.

Під час очного етапу конкурсу особливо була відзначена робота Павелко Надії Іванівни, яка у фіналі конкурсу посіла 2 місце та отримала грошову винагороду.


 

Інститут управління пишається науковими здобутками своєї обдарованої молоді та бажає їм подальших успіхів! Участь у конкурсі дала учасникам неоціненний досвід, нові знайомства та натхнення на нові наукові пошуки!