Студентський конкурс з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа

Реєстрація на участь у найпрестижнішому конкурсі для студентів-правників розпочалася!

Конкурс ім. Філіпа Джессапа – це англомовні змагання з міжнародного публічного права у формі судових дебатів, що відбуваються згідно процедур Міжнародного суду ООН.

З 1996 року в Україні проводяться національні раунди цих змагань, метою яких є визначення команди, яка представлятиме нашу державу на Міжнародному раунді конкурсу у Вашингтоні. Провідні українські юристи, партнери юридичних фірм, викладачі права кращих українських ВНЗ колись були учасниками Національного етапу конкурсу імені Ф. Джессапа.

Український раунд відбудеться у лютому 2014 року. Протягом трьох днів команди виступатимуть у суді в якості як позивача, так і відповідача відповідно до заданої фабули. Юристи провідних юридичних фірм, міжнародних організацій та державних установ прийматимуть участь у конкурсі в якості суддів.

Міжнародні раунди конкурсу відбудуться з 6 по 12 квітня 2014 року в м. Вашингтон, Округ Колумбія. Щорічно в конкурсі беруть участь більш ніж 1600 студентів з понад 300 юридичних навчальних закладів, які представляють понад 80 країн п’яти континентів.
Юридична фірма Ulysses виступає національним партнером та офіційним спонсором Національного етапу конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа в Україні.

Зареєструватися можна з 16 вересня до 15 листопада 2013 року

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків
і роботи з іноземними студентами (каб.219)

http://www.unistudy.org.ua/opportunities/Competitions.htm?id=3230