Гранти 2014-2015 років для навчання в магістратурі університету Лозанни (Швейцарія)

Університет Лозанни (University of Lausanne, UNIL) повідомляє про прийом заявок від молодих спеціалістів на участь у конкурсі грантів (стипендій) для навчання в магістратурі Університету.
Гранти призначені зокрема для студентів, які відзначилися у навчанні Університету. Кандидати повинні мати достатньо фінансових коштів, щоб підтримати себе під час проведення додаткових досліджень, які можуть знадобитися під час написання магістерської роботи.
Гранти присуджуються на конкурсній основі для навчання за програмами, запропонованими UNIL. Планується виділення приблизно 10 грантів.

Необхідні умови:
* Кандидат повинен мати диплом бакалавра.
* Кваліфікація належать кандидату має вважатися еквівалентної ступеня бакалавра UNIL автора.
Розмір гранту CHF 1,600 - за місяць, виплати передбачені в період з 15 вересня по 15 липня; загальна тривалість стипендіального періоду перевищує термін, встановлений для навчання в університеті за вибраною магістерською програмою (1,5 або 2 роки).

Кандидати повинні вибрати магістерську програму з числа тих, які пропонує UNIL, за винятком магістр медицини, магістр у галузі державного управління та політики, магістр наук і практики освіти. Грант не може бути використаний для будь-яких додаткових досліджень, необхідних для зарахування на ступінь магістра і не можуть бути використані для Ембас або магістра передових досліджень.
Заявки приймаються до 15 грудня 2013 року.

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків
і роботи з іноземними студентами (каб.219)