Стипендії ім. Фулбрайта для кандидитів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2014 року).
Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни

Вимоги до кандидатів:
• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу
• вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі
• повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів

Умови гранту:
Тривалість гранту – 3-9 місяців. Програма дає унікальну можливість провести дослідження та досягнути поставлені наукові цілі, побачити чим дихає світ, які нові відкриття та доробки існують у певних галузях у США, встановити професійні контакти з американськими колегами і через Світову спільноту фулбрайтівців, з науковцями з інших країн.
Програма не передбачає здобуття наукового ступеня.

Учасники Програми отримують:
• щомісячну стипендію
• додаткові кошти для придбання професійної літератури
• медичне страхування
• квиток в обидві сторони

Остаточне рішення щодо надання гранту приймає Наглядова рада науковців імені Фулбрайта (США). Рада з міжнародних обмінів науковців затверджує університети або науково-дослідні інституції у відповідності до академічних або наукових інтересів та професійних цілей кандидатів.

Документи приймають до 15 жовтня щороку.
За додатковою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами (каб. 219).