Святковий концерт до дня вчителя “Місто призначає зустріч”!

4 жовтня 2013 року в аудиторії 312-а відбувся святковий концерт “Місто призначає зустріч”!

Студенти виступили ініціаторами та організаторами цього свята й запросили всіх викладачів та адміністрацію університету. Для участі у концертній програмі студенти запросили також співучих викладачів: проректора з соціально-виховної роботи С.А. Білоусова, заст. директора інституту управління Ю. Віхорт, заст. начальника відділу соціально-виховної роботи О. Ліберман.

Вокально-танцювальне шоу було організоване в ретро-стилі. Усі номери відтворили історію становлення сучасних викладачів: їх дитинство, шкільні роки, дозвілля, кохання, створення родин, кар’єрне зростання.

Для всіх присутніх це свято перетворилось на концерт-загадку: “Как молоды мы были… Не всегда мы себя узнаем”.

Відео- та фотоілюстрації спонукали до постійної уваги за презентаціями на екрані, де транслювались фото ректора, проректорів, завідувачів кафедр, викладачів університету із сімейних архівів. Юність, що зафіксована у фото і пам’яті, як сказав проректор з соціально-виховної роботи Сергій Анатолійович Білоусов, буде зігрівати нас.

Ностальгічні нотки дитинства, юності, молодості проникали в розкриті серця й душі присутніх упродовж усього романтичного дійства, що відбувалось не тільки на сцені, а й у залі.

Під час свята панувала атмосфера добра, взаємоповаги. Після завершення концерту викладачі висловлювали щирі слова подяки організаторам та учасникам незабутнього зворушливого концерту.

Пісні виконували:

Помінов Валерій Сергійович – “А годы летят”, “Поворот”, “Перемен”, “Все буде добре”, “Как молоды мы были”;

Космін Микола Сергійович – “Этот город”, “Поворот”, “Перемен”, “Все буде добре”;

Надич Ольга Романівна – “Этот город”, “Наш сосед”, “Все буде добре”;

Сироїд Дмитро Миколайович – “Мне бесконечно жаль”, “Люди встречаются”, “Все буде добре”, “Как молоды мы были”;

Ліберман Олександра Петрівна – “В городском саду”, “Нежность”, “Как молоды мы были”.