"Українська правда" оголосила Конкурс журналістських розслідувань

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні та "Українська правда" оголошують третій щорічний Конкурс журналістських розслідувань для молодих журналістів, студентів журналістики та інших, зацікавлених у журналістській кар’єрі. Конкурс відкритий для молодих людей віком від 18 до 25 років.

Конкурсанти можуть вибирати власні теми, розкриваючи які, вони демонструють навички розслідувального репортажу. 

Цього року конкурс продовжує проводитись у двох категоріях: тексти і відео. Текстові роботи повинні бути не більшими за п’ять сторінок. Відео роботи мають бути не довшими за 15 хвилин. Відео роботи обов’язково мають бути підвантажені на сайти або файлообмінники, звідки їх можна переглянути або завантажити, а посилання на них чітко вказані у поданні, надісланому на сайт конкурсу. 

Конкурсанти матимуть можливість редагувати свої роботи у будь-який час до настання останнього терміну подачі. Журі конкурсу, до якого увійдуть відомі журналісти, редактори, медіа-експерти, юристи та спеціалісти прес-служб, оцінить роботи до кінця листопада. 

Оцінюватиметься у першу чергу якість написання матеріалу та відео презентації, новинна вартісність, документальна підкріпленість та рівень розслідувальницьких умінь. 

Переможцями можуть бути визнані лише ті роботи, які відповідатимуть критеріям, необхідним для опублікування, у тому числі з погляду відповідності фактам і здатності підтвердити висунуті твердження та висновки. 

Остаточний вибір трьох найкращих робіт у кожній категорії буде зроблено Посольством США спільно з "Українською правдою" на підставі рейтингу журі.

Конкурсні роботи мають подаватися не пізніше 10 листопада 2013 року.

 

За дополнительной информацией обращаться в отдел международных связей и работы с иностранными студентами (каб. 219).