Нащадки переможців сказали своє слово…

Студенти Інституту журналістики і масової комунікації 18 жовтня отримали дипломи в Запорізькій міській раді. Четвертокурсниці Ірина Ярко та Дар’я Лебеденко взяли участь у міському конкурсі серед молодих журналістів «Нащадки переможців».

Ірина вилила душу в ліричному творі «Прийду я восени до обеліску» в номінації «Небо слов’ян» та була нагороджена диплом і Літописом «Нащадки переможців», до якого увійшла  її творча робота.

Дар’я представила своє бачення Батьківщини у фотоконкурсі «Я тут живу», за що й отримала диплом та диск, на якому повинні були бути фотографії. Та, на жаль, їх там не виявилось. 

Конкурс проводиться з метою патріотичного виховання молоді та залучення молодих журналістів до обговорення соціально важливих тем. Майбутні журналісти намагаються постійно брати в ньому участь, щоб розвивати свої вміння та навички.

А для тих, хто бажає продемонструвати свої журналістські та творчі здібності, можуть взяти участь в цьому конкурсі вже наступного року. Тож, якщо ви повні ідей та креативу, обов’язково спробуйте свої сили!