Урочистості до Дня студента-2013
  У Класичному приватному університеті на високому рівні не тільки науково-технічна база та науково-педагогічний склад, а ще й найкращі студенти. І, зокрема, журналісти і спортсмени. Таким було рішення авторитетного журі конкурсу «Студент року-2013», яке серед 51 претендента обирало переможців у 9 номінаціях.
  15 листопада 2013 року до Міжнародного дня студента в Запорізькій обласній державній адміністрації та Запорізькій обласній раді відбулося нагородження кращих студентів усіх вищих навчальних закладів Запорізької області.
Напередодні такого визначного свята обирали найкращих артистів, вчених, громадських діячів,  спортсменів, волонтерів, патріотів, лідерів студентського самоврядування, журналістів та студентську сім’ю року. 
«Студентом-журналістом року» стала Ірина Ярко, студентка IV курсу Інституту журналістики і масової комунікації. Завдяки своєму журналістському таланту, успіхам у навчанні і професійній  діяльності та активній участі в житті університету та Інституту зокрема, Ірина стала найкращою серед дев’яти представників журналістів з вищих навчальних закладів Запорізької області. До речі, студентів Класичного приватного університету подібною нагородою відзначають вперше. 
«Студентом-спортсменом року» було обрано Олега Степка, студента Інституту здоров’я, спорту і туризму Класичного приватного університету, який ще й до того є найкращим молодим спортсменом України.
2013 рік став знаменним для Класичного приватного університету, адже саме цього року наш університет єдиний з-поміж інших вищих навчальних закладів міста отримав дві винагороди у конкурсі «Студент року».
Крім того, на офіційних урочистостях з нагоди Дня студента в обласній державній адміністрації найактивніші та найкращі студенти отримали стипендії Запорізької обласної адміністрації та обласної ради, серед яких від Класичного приватного університету отримали Микола Космін, студент 4 курсу Інституту журналістики і масової комунікації та Андрій Савченко, студент 2 курсу Інституту управління. 
Переможців привітали представники облдержадміністрації, ректори Запорізького національного та Запорізького національного технічного університетів та команда КВК «Запорізька національна збірна».
Опісля кращих студентів вищих навчальних закладів Запоріжжя очікували в Запорізькій обласній раді, де їм було вручено наручні годинники від мера Олександра Сіна. Щасливими володарями від Класичного приватного університету стали Ірина Ярко, Микола Космін, студенти Інституту журналістики і масової комунікації та Дмитро Сироїд, студент Інституту економіки.
Інститут журналістики і масової комунікації приєднується до привітань та бажає усім студентам наснаги для втілення в життя своїх творчих задумів та подальших перемог!                                                                      Анна Тютюнник, IV курс ІЖМК