ТАКОГО ЩЕ НІХТО НЕ БАЧИВ, або, ГОЛЛІВУД «ВІДПОЧИВАЄ»!

До Інституту журналістики і масової комунікації завітали справжні зірки Голівуду. Такого в рідних стінах точно ще ніхто не бачив. А хто пропустив, хай «кусає лікті».

Найцікавіша подія цього року – незабутнє свято у стилі «Оскар». Церемонія нагородження відбулась 29 листопада в «голівудському палаці» Класичного приватного університету – 312-й аудиторії. За жадану статуетку змагались: відомі актори, режисери, а також: серіали, кінострічки, мюзикли, та інші популярні постановки.

Переможцями у всіх номінаціях безсумнівно стали талановиті зірочки ІЖМК. «Оскар» належить їм поправу. Креативні, чарівні, веселі, неймовірні, заворожуючі, запальні, незабутні, найкращі, чудові, дивовижні… Всі такі різні, але разом вони – живчики-позитивчики, які своїм драйвом «запалили» всіх глядачів. 

Кожен номер – маленька історія, яку без приємної посмішки, ну, аж ніяк не згадаєш. Спів заворожував, театральні постанови приємно дивували, життєві куплети під гітару веселили, танці «запалювали».

Глядачі отримали масу задоволення та добру порцію позитиву до наступного креативного дійства. Що тут скажеш - дійсно незабутнє свято. Навіть Голівуд «відпочиває». 

Студенти ІЖМК показали, що вони можуть не лише гарно навчатись, а й «відриватися на повну». У цьому переконались всі. Найбільше «дісталось» Наталії Борисівні Мантуло, яка стала «заручницею» «Мафії». Але ж, у нас всі добрячки, тому кожен отримав своє. Наталія Борисівна – пісню Філіпа Кіркорова, а «Мафія» – такий жаданий «залік» з історії мистецтв.

На урочистостях, навіть «знайшлась загублена донька»  відомого режисера Стівена Спілберга – студентка групи ДЖ-110, Анастасія Пісарєва. Саме вона радує ІЖМК своїми крутими відеороликами. А ведучі чарівного дійства порадували її заслуженою статуеткою.

«Оскар» не обійшовся і без «VIP-персон». На дивовижне свято завітала співоча Діва – випускниця Школи молодого журналіста-2013 ІЖМК Вікторія Бабишкіна. 

Церемонію нагородження закінчено. Попереду сесія. Але вона не повинна лякати наших переможців. У них достатньо знань та креативу, аби здати всі іспити на «відмінно», чого ми всі щиро їм бажаємо. Тому «беремось всі за голову» та продовжуємо наше надзвичайне дійство, в номінації «От сессии до сессии…».

PS: Величезна подяка всім, хто брав участь у цьому надзвичайному святі. Ви довели, що ІЖМК найкреативніший, і ніякий Голівуд нам не страшний! Друзі, це дійсно було круто! Такого точно ще ніхто не бачив!!!

 

Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК

Як все відбувалося можете переглянути за посиланням:  http://www.youtube.com/watch?v=p414iGlsnVc