Міжнародна програма обміну від AIESEC (волонтерство)

Міжнародна молодіжна організація AIESEC має на меті здійснення цих змін у світі і саме руками молоді! «Міжнародна Програма Обміну» від AIESEC націлена на молодих, активних і цілеспрямованих людей, які прагнуть пізнавати світ, пізнавати себе і бути корисними для суспільства. Приймаючи участь у цій програмі Ви змінюєте не тільки своє життя, але й життя інших людей.

Разом з Міжнародною  Програмою Обміну Ви отримуєте можливість працювати волонтером у соціальному  проекті в таких країнах як Туніс, Шрі-Ланка,  Росія, Туреччина, КНР, Індія і ще багато інших!

Переваги:

  • практика іноземної  мови
  • розвиток презентаційних  та комунікативних навичок
  • розширення світогляду

Крім того Ви зможете  провести 6 тижнів з волонтерами  з різноманітних частин світу, таким  чином відкриваючи для себе культуру і традиції цілком протилежних країн.

Але що найголовніше Ви зможете залишити свій слід в  житті тих людей, з якими будете працювати, допомогти у вирішення тих питань, які є важливими  в тій чи іншій країні. 

Тож якщо Ви прагнете почати зміни вже сьогодні – реєструйтесь на Міжнародну Програму Обміну від AIESEC і без сумніву отримаєте значно більше, ніж Ви можете собі уявити!

AIESEC – міжнародна  молодіжна організація, що об’єднує  активну молодь зі 124 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають, як змінювати світ на краще.

 

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами, каб. 219