КВЕСТ ВІД ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ У „ФОРТЕЦІ” КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

„Найбільших успіхів ми досягнемо в тому, до чого будемо мати найкращі здібності” – ці слова Наполеона Бонапарта, відомого французького полководця, стали девізом професійного свята в Інституті управління Класичного приватного університету. 

До участі у заході були запрошені учні Запорізької загальноосвітньої школи №38, які з великим зацікавленням взяли участь у квесті в стилі стратегічної гри „Форт Буаяр”.

У такій цікавій формі школярі змогли не тільки познайомитись з „фортецею” Класичного приватного університету, прямуючи коридорами його корпусів у пошуках завітних ключів, а й виконуючі різноманітні завдання „Радників форту” (студентів Інституту управлінні КПУ) та демонструючи свої здібності у практичних завдання, запропонованих кафедрами на маршруті до завітного Зала слави, де відбулось урочисте нагородження грамотами учасників та знайомство з господарями заходу (керівництвом, завідувачами та викладачами кафедр, студентською радою Інституту управління).

Основними пунктами маршруту квесту стали аудиторії з практичними майстер-класами кафедр ІУ КПУ, які дали змогу учасникам не тільки отримати додаткові бонуси та підказки, а й примірити на себе ролі тих фахівців, вихованням яких опікується Інститут, зокрема, майбутніх менеджерів, ІТ-фахівців та землевпорядників. Це певною мірою сприяло внутрішньому самовизначенню молоді, оскільки на цьому етапі вони замислились чи підходить їм та або інша спеціальність, до чого лежить душа та який професійний шлях їх чекатиме у майбутньому.

Привітала учнів школи та їх викладачів проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., проф. Анжела Віталіївна Мерзляк, яка наголосила на тому, що професійне самовизначення учнів на цьому життєвому етапі є „важливим пазлом загальної картини їх успішної кар’єри”.

Не обійшлося у цей день також і без подарунків. Активна студентська молодь підготувала творчі сюрпризи. Так, присутня аудиторія, насолоджувалась співом Олексія Кіпи, студента Коледжу КПУ (спеціальність „Розробка програмного забезпечення”) з його авторською піснею „Юність”. Позитивний настрій створювала команда КВК Інституту управління КПУ „Smart Heads” („Кмітливі голови”). Не обійшлося й без традиційного виконання Гімну Інституту управління.

Організатори заходу сподіваються, що цей день надихнув учнівську молодь до замислення над майбутнім професійним шляхом та бажають успіхів у подальшому самовизначенні!