Молодіжний тренінг “Migration is not a crime”

Громадська організація “Об’єднання “Юнітек” розшукує 3x учасників (2 дівчат та 1 хлопця) для участі в міжнародному молодіжному тренінгу “Migration is not a crime”, який відбудеться з 8 по 16 квітня 2014 року в місті Караварци, Македонія.

Проект орієнтований на підвищення обізнаності молоді та отримання знань, пов’язаних з міграцією, проблемою дискримінації національних меншин, відторгнення людей, в залежності від національної приналежності. 

Вимоги для кандидатів:

  • 18-25 років;
  • Наявність закордонного паспорту;
  • Зацікавленість темою міграції;
  • Бажано володіння англійською мовою на розмовному рівні;
  • Готовність приймати участь в підготовці до обміну та популяризації наступних результатів.

35 молодих людей з Грузії, Польщі, Іспанії, Молдови, Сербії, України, Македонії та Туреччини зберуться в македонському місті Караварци, щоб збагатити власні знання про міграційну політику в країнах-учасницях і для отримання нових компетенцій, які допоможуть учасникам дізнатися більше про міграційну політику і міграцію в Європі, міграційні тенденції в 21 столітті, ключові терміни міграції, основні питання, з якими стикаються іммігранти, живучи в іншій країні і т.д. Завдяки застосовуванню методологічних прийомів учасники набудуть навички у боротьбі з дискримінацією та стигматизацією людей, які приїжджають з інших країн. 

Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та 70% вартості проїзду. Для громадян України діє безвізовий режим перебування в Республіці Македонія. 

Реєстрація анкет до  25 грудня 2013 р.

                                

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами, каб. 219