КОНКУРС ВІД «SAMSUNG DEVELOPERS’ ACADEMY»

Компанія «Samsung Electronics Україна» започаткувала в Україні програму для молодих розробників програмного забезпечення – «Samsung Developers’ Academy». 

У рамках цієї програми ми проводимо конкурс, мета якого допомогти талановитій українській молоді реалізувати власні здібності у сфері ІТ у центрі науково-дослідних розробок компанії «Samsung Electronics Україна». 

Студентам пропонується спробувати свої сили в онлайн-конкурсі з програмування, що стартував 2 грудня 2013 року. 

100 кращих учасників першого етапу візьмуть участь у фіналі конкурсу. Двадцятьом переможцям фіналу буде запропоновано оплачуване стажування в центрах науково-дослідних розробок Samsung у Києві чи Харкові. Стажери отримають можливість працевлаштування в компанії у разі успішного проходження стажування та досвід роботи над проектами міжнародного значення з використанням найпередовіших технологій. 

Крім того, ВНЗ, найбільша кількість студентів якого стане фіналістами конкурсу, отримає спеціальний приз – Samsung Smart Class. Це комплексне рішення для закладів освіти, яке складається з продуктів Samsung, спеціалізованого програмного забезпечення та додаткових компонентів.

Період проведення Конкурсу: з 02 грудня 2013 року по 15 лютого 2014 року включно.    

                                    

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами, каб. 219