Захисти випускних робіт в Інституті управління Класичного приватного університету

Тиждень з 13.01.2014 р. по 17.01.2014 р. в Інституті управління КПУ виявився насиченим на захисти магістерських робіт. „Вміння презентувати результати своєї наполегливої праці є невід’ємною частиною компетенції майбутнього фахівця” – це твердження вже змогли продемонструвати цього року студенти груп денної та заочної форм навчання. Як і в попередні роки студенти Інституту управління КПУ виявили високий рівень знань та вміння орієнтуватися у сфері своєї майбутньої спеціальності. Успішно презентували результати своїх досліджень державній екзаменаційній комісії слухачі магістратури спеціальностей „Бізнес-адміністрування”, „Менеджмент організацій і адміністрування”, „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, „Програмна інженерія”, „Системний аналіз і управління”.

Привітали студентів з успішним завершенням навчання, побажали вдалого професійного шляху у майбутньому, кар’єрного зростання та вдалого застосування отриманих в стінах alma-mater знань на практиці: 

  • проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління д.держ.упр., проф. Мерзляк Анжела Віталіївна 
  • завідувач кафедри менеджменту організацій та ЗЕД, д.е.н., проф. Іванов Микола Миколайович
  • завідувач кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування, к.держ.упр., доцент Заїка Олена Вікторівна
  • завідувач кафедри програмної інженерії та системного аналізу, к.ф.-м.н., доцент Горбенко Віталій Іванович 

Урочисте вручення дипломів випускникам Інституту управління відбудеться 19 лютого 2014 року (о 14:00) в актовій залі Класичного приватного університету (ауд. 312-а).