Новий крок сходинками до своєї кар'єри зробили випускники Інституту управління Класичного приватного університету

19 лютого 2014 р. відбулось урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інституту управління КПУ. Яскраві та талановиті особистості зібрались в урочистому залі для того, щоб відчути гордість за своє право називатися „МАГІСТРОМ” та отримати диплом державного зразка, який розкриває перед ними широке коло можливостей для професійної самореалізації та зростання.

Роки, проведені в стінах Класичного приватного університету, дали випускникам неоціненний скарб – знання, що неодмінно нададуть їм змогу реалізувати себе на сучасному ринку праці.

Привітав випускників із цією подією проректор з соціально-виховної роботи Класичного приватного університету Сергій Анатолійович Білоусов.

Випускний вечір став нагодою для нагородження КРАЩИХ із КРАЩИХ. Тих, хто завдяки своїм здібностям та таланту постійно примножував здобутки Інституту. Почесними грамотами було нагороджено:

  • у номінації «За творчі досягнення», за постійну активну участь у суспільному житті Інституту, культмасових заходах, за розвиток студентської творчості – випускниця Інституту управління спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», група МА-312 Капралова Олена. 
  • у номінації «За наукові досягнення», за активну участь у наукових конкурсах, олімпіадах та конференціях – випускниця Інституту управління спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», група МА-312 Білик Вікторія
  • у номінації «За спортивні досягнення», за активну участь у спортивних заходах у межах Спартакіади Класичного приватного університету – випускник Інституту управління спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», групи МЗ-112 Гончаров Віталій
  • у номінації «Фанат навчання», за наполегливість, своєчасне та передове виконання усіх завдань, відмінні результати та неабияку старанність у навчанні – випускниця Інституту управління спеціальності Бізнес-адміністрування, група БА-212 Карпенко Анастасія
  • у номінації «Рука допомоги та душа компанії», за готовність у будь-який час прийти на допомогу товаришам-студентам, за чуйність та небайдужість до життя Інституту управління – випускниця Інституту управління спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», група МЗ-212 Чельмекчі Наталія
  • у номінації «Успішний організатор», за активне сприяння розв’язанню організаційний питань серед студентської молоді Інституту управління, за успішне виконання обов’язків старости – випускник Інституту управління спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», група МА-212 Буренін Владислав. 
  • у номінації «Мрія роботодавця», за активне та успішне просування кар’єрними сходинками під час навчання в університеті нагороджується випускник Інституту управління, спеціальність Бізнес-адміністрування, група БА-212 Сісюк Андрій.

Але найбільшою нагородою для випускників стало отримання довгоочікуваних дипломів магістрів, які їм вручили:

  • Іванов Микола Миколайович, завідувач кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності, доктор економічних наук, професор.
  • Заїка Олена Вікторівна, завідувач кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування, кандидат наук з державного управління, доцент.
  • Горбенко Віталій Іванович, завідувач кафедри системного аналізу та програмної інженерії, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Безсумнівним є той факт, що Інститут управління Класичного приватного університету вже понад 20 років готує фахівців за таким спектром спеціальностей, що є актуальними та затребуваними в сучасному світі.

І цей його випуск також поповнить українське суспільство новою хвилею високоосвічених професіоналів у сфері менеджменту, бізнес-адміністрування, програмного забезпечення систем, системного аналізу.

Зичимо випускникам, щоб здобута спеціальність приносила їм успіхи та фінансове процвітання у майбутньому!