Візьми участь у Конкурсі: «УКРАЇНЦІ, ЄДНАЙМОСЯ!»

Кращі відеопроекти будуть транслюватися на регіональному телебаченні у квітні 2014 року.

Учасники відеоконкурсу (клас навчального закладу, група учнів) можуть подати свій соціальний відеоролик. Журі розглядатиме роботи, подані до 15 квітня 2014 р.

Приймаються відеопроекти, зроблені цифровою фото-, відеоапаратурою. Продовжуваність: 3–5 хвилин. Основна тема відеоробіт – національне об’єднання – розкрита через мотиви дружби, кохання, громадського єднання! Відеоролик може демонструвати вашу волонтерську роботу, проекти, ваші досягнення, сподівання і бачення розвитку громадянського суспільства! Його мета – продемонструвати небайдужість вашого колективу та надихнути інших на активну громадську позицію! Приклади робіт можна дивитися за такою адресою: http://vk.com/event68810264

До відеоробіт необхідно додати інформацію, що містить назву роботи з датою зйомки, а також прізвище, ім'я, по батькові авторів, школу і клас, в яких навчаються, адресу і телефон для зв'язку.

Всі учасники конкурсу будуть відзначені спеціальними подарунками від організаторів Конкурсу.

Роботи приймаються за поштовою адресою на дисках або на флешках:

69002, м. Запоріжжя, вулиця Жуковського 70-б, Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету, кабінети 322 (кафедра журналістики і СК).

Також роботи можна принести особисто за вказаною адресою з 8 до 19 години щоденно, окрім вихідних днів. На конверті робиться позначка «Відеоконкурс», вказується ім'я і прізвище авторів, школа, клас, контактний телефон.

Телефони для довідок: 220-58-57, 095 122 37 15 (з 8.00 до 17.00).