Перемоги наших дизайнерів

Студенти кафедри дизайну Інституту журналістики і масової комунікації не лише демонструють свої творчі можливості у межах Запорізького регіону, а й випробовують свої сили на загальноукраїнському рівні.

Квітень 2014 року ознаменований проведенням у Херсонському національному технічному університеті Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну, де Запоріжжя представляли студентки Класичного приватного університету.

Завдання олімпіади передбачали два етапи: у першому етапі студенти створювали кольорову абстрактну графічну композицію на тему „Стилізовані старослов’янські шрифти”; друге ж завдання передбачало створення макету, що відображає ідею графічної роботи в об’ємі.

Роботи учасників оцінювалися за рівнем виконання, відповідністю виконаної роботи темі завдання, змістовністю композиційного аналізу, оригінальністю художньо-образного рішення.

Студентки Інституту журналістики і масової комунікації змогли креативно розкрити та повністю реалізувати свої творчі задуми. Результатом їх наполегливої роботи стала перемога студентки 4 курсу Бідухи Альони у номінації „Виразність графічної композиції” та відзначення окремими дипломами за участь Березовській Анастасії (3 курс) та Коротун Марії (4 курс). 

 

Анастасія Березовська,

студентка ІІІ курсу ІЖМК.

 Фото взято з офіційної сторінки

кафедри дизайну ХНТУ