23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права

У Каталонії в цей день тим, хто купив 23 квітня (у День Святого Георгія) книгу, дарують троянду.

Класичний приватний університет створює свої традиції: проведення брейн-рингу, нагородження переможців конкурсів “Кращий редактор” та “Книжковий вернісаж”.

 

 

Цього року у брейн-рингу взяли участь дві команди:

  • Кушугумського НВК “школа І–ІІІ ступенів-гімназія “Інтелект” під керівництвом Юдіної Марії Миколаївни в такому складі: Башинська Валерія, Коса Вероніка Олександрівна, Гончарова Дарина, Фесенко Софія, Предеус Анастасія.
  • Запорізької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 72 з поглибленим вивченням хімії і біології під керівництвом Суниці Оксани Анатоліївни у такому складі: Левченко Олександра, Пачинок Анатолій, Шашмуріна Карина, Соліло Аліна, Кліманова Дар’я, Рянічева Анастасія. 

Вони успішно відповіли на складні, але цікаві запитання щодо творчості Тараса Григоровича Шевченка та цікавих подій у світі книги, за що отримали Гуманітарні Гранти на навчання в Класичному приватному університеті та солодкий приз.

За результатами конкурсів “Кращий редактор” і “Книжковий вернісаж”  переможці – випускники 11-х класів одержують такі знижки в оплаті за навчання за спеціальністю “Видавнича справа та редагування”: І місце – 50%, ІІ місце – 30%, ІІІ місце – 20%.

Учасники конкурсів – учні 9–11-х класів нагороджені дипломами, що дають право на знижку в оплаті за навчання за спеціальністю “Видавнича справа та редагування” в Коледжі Класичного приватного університету у розмірі 10%, що зберігається протягом усього періоду навчання за умови вчасного складання заліково-екзаменаційної сесії.

Вітаємо переможців конкурсу “Кращий редактор”:

І місце – Башинська Валерія (Кушугумський НВК “школа І–ІІІ ступенів-гімназія “Інтелект”);

ІІ місце – Кречман Артем (Запорізька гімназія № 107);

ІІІ місце – Бойко Анастасія (Запорізька гімназія № 71).

Вітаємо переможців конкурсу “Книжковий вернісаж”:

І місце – Цьопкало Анастасія (Гуляйпільський колегіум “Лідер”) та Лиходід Катерина (Запорізька гімназія № 107);

ІІ місце – Синьоока Дар’я (Пришибська ЗОШ І–ІІІ ступенів Михайлівського району) та Васильченко Яна (Розумовська ЗОШ І–ІІІ ступенів);

ІІІ місце – Обруч Кристина  (ЗНВК № 67).

Бажаємо подальших творчих успіхів!