«ДивоГрай» подарував ДИВО маленьким дорослим Запоріжжя, або дітей потрібно не лише родити… не забувайте янголят любити!!!

ВСІ МИ РОДОМ ІЗ ДИТИНСТВА – з країни зайчиків і метеликів, з країни затятих супер героїв та чарівних ельфів, з країни, де під ліжком живе бабай, а до зірок можна доторкнутися рукою. 

У День захисту дітей – за сумісництвом ще й в перший день літа, на площі Маяковського студенти Інституту журналістики і масової комунікації створили для славних дітей всього Запоріжжя нову країну, якій дали чарівне ім’я – «ДивоГрай». Тож, як говориться і літо зустріли з позитивом, і діток порадували, а допоміг у цьому креативним студентам благодійний фонд «Патріот Запоріжжя». 

Розважали непосидючих запорізький малят файні ведучі, невгамовний пірат Коля-Краб та Креветка. Святкове дійство тривало три години. Малечі показували фокуси, роздавали повітряні кульки, мильні пузирі, солодощі, квас та інші смаколики. 

Разом із талановитими, веселими студентками Інституту журналістики і масової комунікації діти підкорили площу, перетворивши її в справжній танцпол своїми запальними, енергійними па.

Чарівними піснями запоріжців порадували неперевершені юні голосисті діви: Вікторія Бабишкіна, Лалі Гулієва, Настя Діленко, Маша Бордюг.

Креативні дизайнери плели з дітками фенечки, клеїли дитячі татуювання, розмальовували щічки, перетворюючи їх в ясні сонечка. Неподалік від імпровізованої сцени стояв величезний надувний дракоша, який радо зустрічав діток-квіток у своїй «оселі». 

Між дітей та дорослих бродили незвичні мультяшні герої – «Фіксики», які одним лиш своїм виглядом радували запорізьку малечу та радо фотографувались із охочими. 

Згадку про себе дітлахи лишили в яскравих, дивовижних малюнках на асфальті «Українське літо найкраще!», створивши справжню літню атмосферу з палаючим сонечком, омріяним морем та мирним небом над кожною українською голівонькою.

З особливою вдячністю за подарований «ДивоГрай» до студентів Інституту журналістики і масової комунікації звернулись дітки з Православного дитячого будинку (притулку) «Надія», які отримали масу непідкупних веселих емоцій та приємні подаруночки. Найбільше дітей здивували креативні прянички від Класичного приватного університету, які ми нарекли „з любов’ю від серця до серця”. А вже сьогодні ці чарівні маленькі громадяни неньки України беруть курс на море в пошуках щасливих літніх канікул.

Студенти Інституту журналістики і масової комунікації – вчорашні діти та благодійний фонд «Патріот Запоріжжя» створили для всієї запорізької малечі справжню незабутню казку в з дивом та грою, яку вони ще довго не зможуть забути. А для того, щоб мрії на яву зустрілись зі своїми власниками, дітлахи поділились потаємними бажаннями з чарівними метеликами, що стали символом нового чуда. Одні прохали: татка з мамою, інші – «Кіндер» та планшет, треті попросили щастя. У кожного своя мрія, яка має право жити не лишень на крильцях сполоханих метеликів, а й в серці.

Свято закінчилось на смачній солодкій ноті – величезним тортиком зі свічками від «Патріоту».

1 червня – не просто день гулянь та веселощів – це День захисту дітей – перша сторінка літа, яка перш за все повинна нагадувати всім і кожному, що діти – маленькі дорослі, які мають свої права. Вони не просто діти – вони майбутнє неньки України. 

Дорослі, любіть своїх славних янголят і перш, ніж завдати їм болю подумайте чи варте воно гірких дитячих сліз!!! Тож, як сонце землю обіймає – обійміть і ви своє дитя!!! А «ДивоГрай» полетів далі своєю дорогою творити нові дива там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються…

Студентка ІV курсу Інституту журналістики і масової комунікації

Ірина Ярко

Фото: Альони Пламм 

та Анастасії Кандибей

 

Більше фото можна переглянути у групі Інституту 

журналістики і масової комунікації 

http: // vk.com/journalist_zp_ua

 

Р.S. Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації висловлює ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ усім студентам, які взяли участь у створенні цього надзвичайного свята для дітей Запоріжжя, які знайшли час і з величезним бажанням створили неперевершену атмосферу чарівного дійства. 

Велика подяка ректору Класичного приватного університету Віктору Миколайовичу Огаренку за потужну підтримку у придбанні сюрпризів для усіх малят та подарунків для дітей з Православного дитячого будинку «Надія».

Особлива подяка проректору з соціально-виховної роботи Сергію Анатолійовичу Білоусову, працівникам соціально-виховного відділу (Владиславу Анатолійовичу Буші та Валерію Помінову), співробітнику інформаційно-аналітичного центру Станіславу Мишьякову за надійну підтримку, допомогу і надання технічного забезпечення під час організації та проведення свята.