Ти пам’ятай, що скрізь є добрі люди зі світлим, ясним сонечком в душі або «Вот почему я так люблю дожди – в дождь могут только верные прийти…»

Хтось уже гайнув із друзями на море, хтось радісно засмагає на пляжі, хтось щовечора під звуки морських хвиль проводжає останню зірку в далеку путь, а студенти Інституту журналістики і масової комунікації продовжують творити свої скромні добрі справи та радувати чарівних діток-квіток.

Так, активне студентство, 20-го червня, з веселенькою програмою та приємними подаруночками завітали до дітей із дитячого будинку сімейного типу з Донецька, що нині розмістились на тур-базі «Запоріжсталь», що на острові Хортиця. Навіть літній дощик не став на заваді теплій зустрічі. А ще цього дня свій 14-й День народження святкувала сонячна дівчинка Христинка. Однак все по порядку.

Святкове дійство почалось із креативного знайомства, до якого із неба також завітали прохолодні краплинки, які всіх загнали в альтанку творити омріяний «Острів щастя». Під час креативу працював «вільний мікрофон» за допомогою якого всі радо вітали чарівну іменинницю зі святом. А коли на білих полотнах замайоріли щасливі острови, діти лишили на них чудо-послання своїм нащадкам. А залізна огорожа, прикрашена диво-малюнками перетворилась в справжню картинну галерею, яка народжувалась під пензлем талановитих художників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згодом дощик пішов гуляти іншою дорогою і на позитивній ноті всі переключились на танцюльки, які стали особливою частиною програми, і тут, як то кажуть, діти «дали жару» та вразили нас своїми запальними «па». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згодом «танцпол» перетворився на «спортивний майданчик» на якому дітлахи трішки позмагались між собою. А далі – суцільний креатив. Спочатку діти з туалетного паперу творили модні вбрання «супермена» та сучасної леді, які згодом відправились на «дискотеку», радо зустрічаючи своїх друзів з паперовими «брендами». А тим часом в альтанці на світ «народжувались» їжачки, смайлики, прикольні закладки та інші чудернацькі творіння, які діти радо роздарювали своїм гостям.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А коли юні митці закінчили творити свої шедеври, на галявині з’явились: Віні Пух, П’ятачок, бджілки, мед, повітряна кулька, травичка і завіса, аби створити моментальний спектакль та порадувати маленьких глядачів неординарною постановкою. Виявилось, що діти – справжні актори з відмінним почуттям гумору.

Дійство тривало, а діти не переставали нас дивувати. Так всіх душевною піснею «Я буду жить для тебя» вразила чудо-дівчинка Маринка, яка відкрилась перед всіма в іншому, не звичному для себе самої романтичному образі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пограли, погоцали так і до подаруночків дійшли. На правах іменинниці свій перший дарунок отримала Христинка, яка залишилась задоволена своїм пакуночком, і зі словами: «Я вас всех люблю», подякувала за свій щасливий День народження.

Після міцних обіймашок, привітних «дякусі» та щиреньких «а ви приїдете до нас ще?!», дітки-квітки побігли вечеряти, а студенти під прохолодні краплинки рушили на пошуки нового щасливого дня.

Так, на одному із мальовничих куточків Хортиці, і пройшло святкове дійство, яке подарувало дітям найголовніше – тепло, увагу, привітні посмішки, обійми, нотки позитиву та дійсно креативний день, який поправу можна назвати щасливим. А як відомо: для щастя потрібно зовсім трішки – мирне небо, здоров’ячка для рідненьких та розуміння, що тебе дійсно люблять…

Тож, моя вам порада – «не валяйте дурня» та проведіть свої канікули з користю не лишень для себе, а й для привітного «чужинця», який з нетерпінням чекає на сонечко.

Просто будьте і завжди залишайтеся людьми, пам’ятаючи, що десь в кількох кроків від вас хтось мріє торкнутися найпотаємніших струн душі. 

  PS: Величезна подяка керівництву Класичного приватного університету за надання матеріальної допомоги і транспорту. 

Щира подяка студентам ІЖМК, вічним позитивчикам: Анастасії Безземельній, Максиму Балагурі, Альоні Пламм, Кірі Овес, які навіть під час своїх канікул присвятили себе діткам-квіткам. А також величезна подяка нашому крутяцькому діджею Помінову Валерію…..Друзі, дякую! Ви найкращі!!!

Всім щиреньке дякусі від Ірусі та від всіх чарівних діток-квіток за ваші добрі сердечка та ясні сонечка на вустах!!!

 
Ірина Ярко,
студентка ІV курсу ІЖМК