Сходинками мрій: від однієї до іншої або п'ять років потому

 «Відлетіли від нас пташенята,

Розлетілись, пішли хто куди…»

Цього свята немає в календарі, але для кожної людини воно особливе і по-своєму незабутнє. Випускний – ще одна прожита сторінка життєвої історії, що закарбується глибоко в душі. 

У перший день найкращого літного місяця – липня, Інститут журналістики і масової комунікації попрощався зі своїми «пташенятами» –  журналістами, спеціалістами зі зв’язків з громадськістю, видавцями, соціальними працівниками та психологами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім того, у 2014 році Інститут журналістики і масової комунікації вперше у запорізькому регіоні здійснив випуск магістрів, які отримали звання „Магістр з медіакомунікацій, журналіст-фахівець з управління проектами та програмами”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Тож, лунає дивовижна мелодія. Ось вона, мить на яку магістри чекали 5 креативних років. Усі вони різні! Та цього дня, як ніколи, розуміли одне одного маленьким поглядом.

 

Привітати випускників прийшли їх викладачі, рідні, близькі та друзі. Вогники в очах, трішечки суму від того, що студентське життя минуло та привітна посмішка, адже попереду ще ціла історія, яку необхідно «дописати» кожному з них.

 

 

 

 

 

 

 

Вручили дипломи викладачі, які були поряд з нашими випускниками усі роки навчання – завідувачка кафедри журналістики та соціальних комунікацій Тетяна Володимирівна Хітрова, завідувач кафедри практичної психології, соціології та соціальної роботи Віталій Йосипович Бочелюк та проректор з соціально-виховної роботи Сергій Анатолійович Білоусов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На честь випускників лунали найтепліші пісні, вірші та побажання в подальшому професійному житті. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для винуватців свята пролунали прекрасні пісні у виконанні неперевершеної молодої зірочки Вікторії Бабишкіної, які до глибини душі вразили випускників і талановитого студента Інституту журналістики Миколи Косміна, який своїми музичними замальовками під гітару змусив сміятися до сліз кожного із присутніх.

За традицією ІЖМК, для випускників підготували креативний відеоролик у якому вони поділились «сокровенним». Зізналися про що думали на парах, як їх називали викладачі, що читали перед сном, «відкрили таємницю» своєї другої професії та відповіли на інші креативні питання.

Дипломи в руках, і це нова сходинка до незвіданих вершин для випускників Інституту журналістики і масової комунікації. 

Тож, повний вперед до здійснення найзаповітніших мрій! Дорогі випускники, хай вам щастить на кожному новому кроці. Живіть так, щоб люди, зіткнувшись з вами, посміхнулися, а спілкуючись – стали крапельку щасливішими!

 Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК

Чудовий відеосюжет з проведення свята можна переглянути на офіційному каналі ІЖМК за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=4luZeeDRbV4

Більше фото з випускного можна знайти у групі ІЖМК: http://vk.com/album-5703475_198189463