СТАРТУВАЛА АКЦІЯ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ „СТАНЬ СТУДЕНТОМ НА ОДИН ДЕНЬ!”

08.10.2014 р. розпочалась акція Інституту управління КПУ „Стань студентом на один день!”
Першими учасниками пробної акції Інституту управління КПУ „Стань студентом на один день!” стали учні запорізької загальноосвітньої школи №100, які змогли відчути себе майже студентами лише за 2 години. Школярі змогли пройтись сходами університету, зайти на заняття до студентів на пару та послухати викладача, виконати деякі практичні вправи з окремих спеціальностей, а також відвідати культурний захід, організований студентською радою КПУ. Тим самим, змогли у повній мірі відчути зміст студентського життя.

 

Слід відзначити, що учні ЗЗШ №100 є активними учасниками заходів Інституту управління КПУ. Вже у цьому навчальному році 11-А клас на початку вересня взяв участь у святкуванні Дня програміста (який традиційно відзначався святковим професійним брейн-рингом). А 11-Е клас, який наразі взяв участь в акції „Стань студентом на один день!” навесні був учасником квесту, що проводився Інститутом. Будучи у гостях вже вдруге на цей раз учні відчуваючи себе „своїми” відвідали саме ті куточки університету, які для них залишалися дотепер нерозвіданими (це Студентський Храм Святих Кирила та Мефодія, святкова й урочиста актова зала тощо).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Активна співпраця зі школою планується й надалі, адже ці учні не є чужими для Інституту управління КПУ, оскільки куратором школи є заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи ІУ КПУ Віхорт Ю.В., яка є випускницею цього навчального закладу! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім того, Інститутом управління КПУ планується подальша реалізація акції „Стань студентом на один день!”, яка надалі хбуде набувати все більш масового значення!