СТУДЕНТИ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ AIESEC14.10.2014 р. студенти Інституту управління КПУ напрямів підготовки „Менеджмент”, „Програмна інженерія”, „Геодезія, картографія та землеустрій” взяли уч

 14.10.2014 р. студенти Інституту управління КПУ напрямів підготовки „Менеджмент”,  „Програмна інженерія”, „Геодезія, картографія та землеустрій” взяли участь у презентації провідної міжнародної молодіжної організації AІESEC щодо можливості стажування у зарубіжних організаціях та підприємствах. 

Досвід функціонування AІESEC (від фр. Assocіatіon іnternatіonale des etudіants en scіences economіques et commercіales), що є міжнародною молодіжною некомерційною та не політичною незалежною організацією, повністю керованою студентами та нещодавніми випускниками з метою розкриття та розвитку лідерського й професійного потенціалу молоді для внесення позитивного вкладу в суспільство є дуже цікавим для молодих та активних людей віком до 30 років.

Саме тому, реальні пропозиції, що стосувалися можливості стажування бажаючих студентів у різних країнах світу викликали зацікавлення студентів, які були присутні на презентації.

Студентам було окреслено перспективи участі у міжнародних стажуваннях від 2 тижнів до 1 року, у різних куточках світу (Китаї, Європі, США тощо) на базі різних компаній, які шукають молодих фахівців, як зі складу тих, що навчаються задля передачі їм провідного досвіду, так і тих, що вже є випускниками та займаються пошуком місця роботи.