МИСТЕЦЬКИМИ ШЛЯХАМИ

Прес-клуб Інституту журналістики і масової комунікації завжди запрошує до себе цікавих та неординарних особистостей. 

Цього разу в гості до студентства 14 жовтня завітав неординарний, креативний із багатим внутрішнім світом мудрий чоловік – Орест Михайлович Голубець. 

Усе своє життя пан Орест присвятив духовній красі – мистецтву. На сьогодні він професор кафедри кераміки Львівської національної академії мистецтв, доктор мистецтвознавства, член національної збірки художників України та член міжнародної асоціації критиків мистецтва.

Орест Михайлович розповів присутнім прес-клубу про своє бачення сучасного мистецтва, яке він виклав у книзі «Мистецтво ХХ століття: «Український шлях». Пан Орест «пройшовся» сторінками свого видання, знайомлячи молодь зі змістом кожного розділу цієї книги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Він наочно представив чарівні витвори мистецтва відомих майстрів Європи і світу загалом. Розповів чим відрізняється класичне мистецтво від сучасного, показав схему самого формування мистецтва.

Наостанок Орест Голубець відповідав на запитання студентів та викладачів і ділився приємними враженнями від славного козацького краю.

За його словами, справжній характер український саме тут, на Схід від Києва. «Подивитися наверх і побачити клаптик неба крізь гілки – те ж саме, що знайти скарб», – говорив колись Гюстав Моро. 

Тож, пам’ятайте, небо на всіх одне, але у кожного свої «скарби».

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дар’я Крилова, 
студентка ІІІ курсу ЖМК  

 Репортаж з прес-клубу можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=zFoZlAEzqBE&list=UUBQpeWORC6d33Bh2l8XhD_...