БАЛАБИНСЬКА ГІМНАЗІЯ „ПРЕСТИЖ” ЗАВІТАЛА В ГОСТІ ДО ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ У МЕЖАХ АКЦІЇ „ЗЕРНА ОСВІТИ”

19.10.2014 р. активна учнівська група Балабинського навчально-виховного комплексу „Престиж” побувала у гостях в Інституті управління Класичного приватного університету. Нагодою для цього стала акція, що проводиться Інститутом для шкіл Запорізького району Запорізької області „Зерна освіти”, метою якої є просвітницька робота серед учнів старшої школи задля їх майбутнього професійного самовизначення...
„Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім” (Д. Сейерз). А підлітковий вік – це саме час обрати собі майбутнє, щоб стати в ньому професіоналом з великої літери. Крім того, осінь це час, коли засіваються „зерна освіти”. Осіння пора, наповнена нотками творчості, надихає на замислення про вибір спеціальності, яка принесе успіх у майбутньому.

Щоб допомогти школярам з їх вибором Інститут управління КПУ у межах просвітницької роботи запросив активних учнів Балабинського НВК „Престиж” на спеціально для них організовану програму.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні були приємно вражені можливостями, які перед ними відкриває Класичний приватний університет. Школярі, потрапивши в студентське містечко навчального закладу європейського типу, під час екскурсії мали змогу відвідати найцікавіші місця, які не бачили ніколи та які поправу можна вважати „ізюмінкою” Класичного приватного університету, зокрема, студентський Храм Кирила та Мефодія, спортивний басейн тощо. 

Друга частина програми передбачала низку майстер-класів, під час яких учні змогли замислитись над значенням та роллю у суспільстві окремих спеціальностей, на цей раз, менеджерів, програмістів, землевпорядників.

Щиро дякуємо учасникам акції за участь та бажаємо, щоб наступної осені закладені зерна неодмінно проросли колоссям правильного вибору свого майбутнього професійного шляху!