ТЕПЛО ОСІННІХ ОБІЙМІВ

За вікном прохолодний золотавий жовтень. На термометрі +12. На вулиці люди, загорнуті у теплі шарфи, кудись поспішають, а їм назустріч вже біжить позитивна молодь дарувати теплі обійми.
Саме так провели свій перший день тижня найактивніші студенти Інституту журналістики і масової комунікації, які є членами молодіжної громадської організації «Небо без кордонів». Відтак, після навчальних занять у свій вільний час, студенти організували у місті акцію «День обіймашок», у якій взяли участь близько двадцяти чоловік.
Обіймалися від зупинки Гагаріна до Металургів. Протягом усього маршруту в обіймах активістів побували привітні бабусі, позитивні дідусі, закохані пари, поважні пані та пани, позитивні хлопці та дівчата, милі дітки і навіть чотириногий друг.

Під час акції організатори роздавали перехожим креативні наліпки – «Ти неперевершена!» та «Посміхнись!». Співали та навіть пританцьовували разом із плакатами «Обниму даром», «Обійми мене, обійми…», «Дарую безкоштовні обіймашки» тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Перехожі по-різному реагували на обійми – хтось «просив ще», хтось говорив привітні слова, хтось простоював у кілька секундних «обіймах» із подякою за тепло, дехто прохав влаштовувати подібні заходи якомога частіше. Були й такі, які проходили повз із байдужістю в очах, дехто навіть трішки жахався. Люди різні, як і осіння позолота, і в цьому немає нічого дивного. Головне, що більшість – за позитив.

І поки у цьому світі є люди-щирість, люди-привітність, люди-посмішка…, доти, навіть не дивлячись на пору року, існуватиме тепло.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адже мета акції досить проста – навіть не дивлячись на складну ситуацію в Україні, подарувати людям частинку любові, краплинку привітності, зігріти перехожих добрим словом та привітними обіймами. Не зважаючи на усілякі негаразди нагадати людям, що тепло та доброта в їхніх руках! Головне – частіше про це згадувати! Адже всі ми живемо під одним небом, ходимо на одній, Богом даній, землі. Ми – одна родина, а про неї потрібно піклуватися!

Друзі, обіймайте одне одного, говоріть приємні слова та зустрічайтеся під зорями якомога частіше! Пам’ятайте – обійми дарують безкоштовно, а насправді вони безцінні для кожного!

Тож, гайда обійматися міцніше, частіше, тепліше і від душі. Це так важливо!

P.S. «Люди, хватит огорчаться! Нужно чаще обниматься!».

 

 

Ірина Ярко,
магістр Інституту журналістики
і масової комунікації 

Фото: Катерина Баришенська,
Максим Балагура, Альона Пламм