ЛЮБОВ ДЛЯ ВСІХ

5 листопада в Інституті журналістики і масової комунікації пройшов показ фільму «Особлива потреба», що був представлений на фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA – 2014.

Презентував цей фільм у стінах Класичного приватного університету президент запорізького кіноклубу «Сходження» Ігор Гармаш. Кіноклуб є регіональним партнером фестивалю, що організовує покази в місті. Вхід на кінопокази вільний, тому кожен може собі дозволити поринути у вир високоінтелектуального кіно.

«Особлива потреба» – фільм про 29-річного хлопця-аутиста Енеа. Він прагнув познайомитися з дівчиною аби здобути щастя кохати і бути коханим. Друзі Енеа Карл і Апекс намагаються допомогти йому в цьому, прагнучи, в першу чергу, задовольнити його фізичні потреби. Вони відправляються у подорож у країни Європи, де легалізоване „кохання на продаж”. Переважно Енеа зостається осторонь і спостерігає за тим, що відбувається у таких специфічних місцях.
Студенти були приголомшені фільмом, але кожен його зрозумів по-різному і зробив свої висновки.
Після закінчення фільму Ігор Гармаш ініціював дискусію зі студентами, де вони змогли висловити свої враження та отримати відповіді на питання, що їх турбували.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марія Бордюг,
студентка ІІІ курсу,
група ДЖ-112

Фото: Максим Балагура
студентка ІІ курсу,
група ДЖ-113