ЗАПОРIЗЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ З ВІЗИТОМ У ВІДПОВІДЬ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ КПУ

Інститут управління КПУ у межах співпраці з навчальними закладами Запорізького регіону піклується не тільки про те, щоб допомогти учням середніх шкіл з вибором майбутнього професійного шляху, але й допомагає зробити крок у майбутнє молодим людям, які наразі здобувають освіту в професійних навчальних закладах.

Інститут управління КПУ активно співпрацює з закладами професійно-технічної освіти в межах акції „Крок у майбутнє”, яка дозволяє молодим людям побачити свої професійні перспективи та зробити рішучий крок, який наблизить їх до омріяної спеціальності.
 

 

З таким гостинним візитом, представники кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності ІУ КПУ відвідали Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту. З презентацією під час зустрічі виступили: завідувач кафедри, д.е.н., професор Іванов Микола Миколайович, д.е.н., професор Іляшенко Анфіса Христофорівна та ст. викладач кафедри Прокоф’єва Світлана Олексіївна.
А 25.11.2014 р. з візитом у відповідь учні Центру відвідали Класичний приватний університет, де змогли прогулятись студентським містечком, а також взяти участь у спеціальному майстер-класі з менеджменту, який проводила старший викладач кафедри Омельчак Ганна Володимирівна.
Підводячи підсумки зустрічі та окреслюючи перспективи й можливості ступеневої освіти (починаючи з коледжу Класичного приватного університету та продовжуючи свою освіту вже в Інституті), перед учнями виступили директор Коледжу КПУ Яценко Лариса Іванівна та директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., проф. Мерзляк Анжела Віталіївна.