НАШІ МАЛЕНЬКІ ПЕРЕМОГИ!

Напередодні Всесвітнього дня волонтера учасники молодіжної громадської організації “Небо без кордонів”, вони ж представники студентської родини Інституту журналістики і масової комунікації, були запрошені на урочисте святкування такого особливого свята у ДК “Орбіта”, де нагороджували найактивніших волонтерів міста Запоріжжя у різних сферах суспільного життя.
Наші волонтери були нагороджені як найактивніші у роботі з дітьми.
Запорізький обласний центр праці та молоді, що був організатором свята, відзначив учасників Почесною Подякою за волонтерську активність та блокнотом «Для добрих справ».
Студенти Інституту журналістики і масової комунікації – Ірина Ярко, Максим Балагура та Альона Пламм – увійшли до обраного числа найактивніших "помічників" міста Запоріжжя, які отримали особову книжку волонтера.
 

Грамотою за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху окремо було нагороджено і представників Класичного приватного університету!
Особливою частиною урочистого святкування стали виступи учнів та студентів, але найбільше вразили вітальні номери у виконанні людей з особливими потребами. Вони співали, танцювали та навіть показували акробатичні трюки!
Цей концерт залишив у наших серцях багато приємних вражень та надихнув на нові подальші хороші справи! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Баришенська,
студентка групи ДРк-114
Інституту журналістики і масової комунікації

Фото: Максим Балагура, Катерина Баришенська