ВІЗИТ СВЯЩЕНИКА ТА АСПІРАНТА БОГОСЛОВСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОКСФОРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІЄРОМОНАХА ТИХОНА ДО УНІВЕРСИТЕТУ

19.12.2014 р. з метою налагодження міжнародних зв’язків та з надією на подальший розвиток плідної співпраці між Богословським факультетом Оксфордського університету та Інститутом управління Класичного приватного університету відбулась зустріч зі священиком та аспірантом богословського факультету Оксфордського університету Ієромонахом Тихоном (нашим співвітчизником Глібом Сергійовичем Васильєвим).
Перша частина офіційної зустрічі з Ієромонахом передбачала обговорення перспектив подальшої співпраці між навчальними закладами, в якій взяли участь проректор з навчальної роботи та з питань ліцензування та акредитації Класичного приватного університету, к.ф.-м.н., доц. Кравченко Володимир Миколайович, проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., професор Мерзляк Анжела Віталіївна, завідувач кафедри богослов’я Інституту управління КПУ, к.держ.упр., доц. Рябко Ігор Володимирович, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами, к.е.н. Трохимець Олена Іванівна.
Під час другої частини візиту Ієромонах Тихон зустрівся зі студентами напряму підготовки „Богослов’я”. Зустріч пройшла дуже плідно та у дружній атмосфері. Під час зустрічі Отець Тихон поділився досвідом навчання у зарубіжному вузі, розкрив особливості підготовки богословів у зарубіжному світському навчальному закладі та відповів на всі питання щодо свого напряму наукового дослідження тощо.