Зустріч з майстрами

Цього понеділка до нас знову завітали гості – учні школи №7. Наші викладачі із радістю провели з майбутніми абітурієнтами майстер-класи
Юнаки та дівчата радо взяли участь у танцювальній анімації, яку проводила Інна Лепьохіна, завідуюча кафедрою фізичного виховання, кандидат економічних наук та заслужений майстер спорту зі спортивної аеробіки. Не кожного дня випадає нагода весело провести час, танцюючи під запальний трек. До того ж стає зрозумілою робота аніматора, людини, яка розважає відпочиваючих у готелі або на корпоративні.
Ознайомитися з професією реабілітолога можна було, відвідавши майстер-клас Марини Єльникової, завідуючої кафедри фізичної реабілітації і здоров’я людини. У наш час реабілітолог – фахівець, без якого неможливо обійтися, коли хвороба вже вилікувана, але людина все ще потребує уваги до свого фізичного стану. Мільйони людей з обмеженими фізичними можливостями прагнуть того, щоб їм допомогли. І для цього теж потрібні спеціалісти, що не тільки володіють знаннями з медицини, але й з розумінням ставляться до потреб інших.
Після майстер-класів учні відвідали церкву Святих Кирила і Мефодія, здійснили екскурсію спортивним комплексом та інститутом, більше дізнались про професії які вивчають на кафедрі туризму і готельно-ресторанної справи.
Наш інститут завжди радий розповісти про все, що цікавить абітурієнтів. Чекаємо на нові зустрічі!