ІЖМК ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ, або ОБІЙМИ МЕНЕ – МЕНІ СЬОГОДНІ 10!

У той час, коли вся країна запасається валентинками, прекрасні пані та чарівні панночки складають святкове меню, а моторні пани та проворні парубки «ламають голову» над приємною несподіванкою, в Інститут журналістики і масової комунікації гучними кроками прокрався Ювілей!
За «витівками» календаря святкувати почали на день раніше – в п’ятницю 13-го. Запитаєте, а які ж сюрпризи приховує у собі це «магічне» число? Ну, знаєте, 10 років буває лише раз у житті. Ніби й не багато, але, погодьтеся, що для Інституту – це ледь не ціла «епоха». 
Тож, коли одні студенти «літали» на парах, а інші тільки-но починали на них «злітатися», у рідних стінах «розквітали маленькі дива». Але наші креативчики люблять ділитися приємностями з іншими.

 

Тож, Ювілей Ювілеєм, але це не привід забувати про добро. Тому, дружня сімейка ІЖМК влаштувала та провела акцію «Шматочок щастя». 
Безумовно, у кожного свої «метелики», але цього разу наше «щастя» було у вигляді смаколиків, які творилися з любов’ю, не менш люблячими руками Катрусі Гапіцонової. У честь Дня Народження наші дорогі та любі викладачі отримали від нас по смачнючому кексику. Для решти шеф-кухар напекла печенюшок, які продавали за символічну ціну. 
І тут, відразу пригадали про День Закоханих, ще б пак, адже солодощі видавав сам «Купідон» у супроводі чарівних помічниць та п’ятирічного Микитки Сергійовича. Випічка принесла нам 401 гривню. Усі виручені кошти підуть на допомогу нашим бійцям у зону АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А тим часом, поки Амур «запускав свої стріли» біля рідного деканату ІЖМК у самому розпалі проходила справжня фотосесія «Тут тепло і затишно!». Було дійсно «гаряче». «Під приціл» об’єктиву креативних студентів-фотографів Альони Пламм та Максима Балагури потрапили всі охочі. «Головними героями» кадру стали «енерджайзер» Микитка та наш красень-Купідон – Влад Новиченко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Поки фотоапарат поповнювався новими кадрами, під тепле «Обійми мене – мені сьогодні 10!», наші студенти дарували одне одному приємні обіймашки. Усе це святкове дійство супроводжувалося музикою – на третьому поверсі лунали найкращі хіти найулюбленіших виконавців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Так непомітно на хвилі позитиву і пролетів наш спільний День Народження. Хтось провів з Інститутом вже добру «жменьку» років, а дехто тільки-но починає вносити свої яскраві епізоди «на сторінки» однієї великої книги. ІЖМК дійсно творить історію! І поки квітне світ, частинка нас живе на цих незабутніх аркушах. 
Сподіваюся, що наші студенти та викладачі не забули задути свічки та загадати бажання. І хай через наступні 10 років у стінах рідного ІЖМК хтось згадає і нашу з вами історію.
А мені нічого не лишається, як побажати кожному із нас завжди бути на своєму місці зі «Своїми»! 
Експериментуйте! Креативте! Не бійтеся нового! Стукайте у двері – і вам відчинять, адже відкриваючи нові горизонти, ви творите себе! Не забувайте про тих, хто одного разу навчив вас «літати», тоді історія не забуде вас!

З найтеплішими побажаннями, Ірина Ярко,
магістр Інституту журналістики і масової комунікації