«ГОРТАЮЧИ СТОРІНКИ КНИГИ СТУДЕНТСТВА...» або ВИПУСКНИЙ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ КПУ

18 лютого 2015 р. в Інституті управління КПУ настав той час, зворушливий момент, коли теперішні випускники поставили крапку у книзі… студентства. У книзі, яку вони писали довгі п’ять, а хтось і шість років! 

Літера за літерою, одне речення за іншим, тепер вже випускники створювали справжній шедевр студентського буття. Як-то кажуть, книга – це мудрість століть, то ж і сьогоднішні випускники мали змогу залишити свій слід у вигляді безцінних мемуарів, які увібрали в собі увесь досвід, мудрість, знання, які вони набули протягом своїх років навчання в Інституті управління Класичного приватного університету. 

 

Але поки присутні на урочистому вечері, присвяченому врученню дипломів магістрів випускникам зимового випуску 2015 року, не заглибились до самого сюжету книги, вони спробували зазирнути лише за обкладинку, де великі літери утворювали слово «Передмова». І зміст цієї передмови був наповнений словами проректора з науково-педагогічної роботи – директора Інституту управління, доктора наук з державного управління, професора Анжели Віталіївни Мерзляк, яка зазначила, що для когось книга студентства писалась довше, для когось менше, комусь вона вдавалась більш натхненно, а комусь вона коштувала багато сил та терпіння. Однак, разом із тим, як і до будь-якої книги ми можемо повертатися ще і ще раз, перечитуючи улюблені сторінки чи епізоди.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багато авторів у своїй передмові зазначають, кому вони вдячні за натхнення, завдяки кому цей художній твір був створений, кому він присвячується. У книзі наших випускників теж окремою сторінкою значилися імена тих, хто надавав Інституту наснаги, примножував його здобутки, сприяючи тому, щоб кожного дня в книзі студентства додавалися нові рядки, писалась історія… Саме тому, за наполегливість та сумлінність у навчанні, за активну участь у суспільному житті Інституту управління були нагороджені найактивніші з випускників:

 • спеціальності „Менеджмент організацій і адміністрування” денної форми навчання: Жеваго Любов Олександрівна, Куликова Маргарита Федорівна, Очкуренко Аліна Віталіївна, Товстокора Олена Віталіївна;
 • спеціальності „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” денної форми навчання Баглай Ганна Ігорівна, Пліс Катерина Владиславівна, Сіренко Вадим Володимирович;
 • спеціальності „Програмне забезпечення систем” денної форми навчання Олександров Олександр Юрійович; 
 • спеціальності „Бізнес-адміністрування” денної форми навчання Леонова Анна Євгеніївна; 
 • спеціальності „Системний аналіз і управління” заочної форми навчання Рачковська Марія Андріївна, Падурі Катерина Георгіївна;
 • спеціальності „Менеджмент організацій і адміністрування” заочної форми навчання Баздирєва Олена Іванівна, Дахновська Євгенія Станіславівна, Чаплян Анастасія Русланівна, Карпущенко Оксана Володимирівна, Федько Денис Сергійович.

А завершити цей почесний ряд імен у передмові мали честь також ті з присутніх, яких поправу можна вважати одними з головних героїв книги. Завдяки своїй наполегливості ці молоді люди досягли найвищих результатів у навчанні. Дипломи магістрів з відзнакою вручила директор Інституту Анжела Віталіївна Мерзляк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наказ про атестацію та видачу дипломів випускникам зачитала заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи Інституту управління Марія Анатоліївна Рошкович. 

Кожна глава цієї мудрої книги студентства стала окремою подорожжю до глибин окремої спеціальності. Випускники, які творили сторінки кожної з них, мали можливість дописати останній рядок та отримати довгоочікуваний диплом магістра, який їм було вручено завідувачами випускових кафедр:

 • доктором економічних наук, професором, академіком Академії наук України Миколою Миколайовичем Івановим;
 • кандидатом фізико-математичних наук, професором кафедри Віталієм Івановичем Горбенко;
 • кандидатом наук з державного управління, доцентом Оленою Вікторівною Заїкою.

  

Святкову атмосферу під час урочистого вручення дипломів створював творчий колектив,
під
керівництвом заст. дир. Віхорт Ю.В.:

 • Самойленко Віктор, студент 4 курсу Інституту управління
 • Баглай Олександра, студентка 2 курсу Коледжу КПУ
 • Кіпа Олексій, студент 3 курсу Інституту управління
 • Чахмакчан Ерік, студент 3 курсу Інституту економіки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представники кожної спеціальності мали змогу висловити щирі слова подяки та шани тим людям, які сіяли в них зерна освіти протягом багатьох років – шановним викладачам. У свою чергу викладачі теж підготували випускникам напутнє слово.

А на згадку про студентські роки, за однією з існуючих у світі традицій, за якою випускнику дарується щось пам’ятне, що буде нагадувати про рідні стіни університету, випускникам було вручено маленькі дзвоники, щоб їх мелодія повертала на мить в університетські аудиторії.  

І наостанок, випускники мали змогу випустити у блакитне небо голубів миру, щоб їх майбутнє було розфарбовано лише у мирні кольори, щоб життєвий шлях стелився легко, оточували лише мир та злагода!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось і завершилась остання глава студентської сповіді для випускників зимового випуску Інституту управління 2015 року! Тому побажаємо їм, щоб усі наступні сторінки їх життєвої книги писалися легко та натхненно!