У Класичному приватному університеті 1 березня 2015 року відбувся День відкритих дверей.

 В актовому залі Класичного приватного університету абітурієнти та їх батьки мали можливість ознайомитися з матеріальною базою університету, а саме: комп'ютерними класами, студентським Храмом святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, спортивним комплексом.

 

На запитання абітурієнтів відповіли проректор з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки  Єрмоленко Дмитро Олександрович, директори інститутів. Відповідальний секретар приймальної комісії Козар Тетяна Петрівна ознайомила абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2015 р. Директор Коледжу сучасних знань Класичного приватного університету Яценко Лариса Іванівна розповіла про особливості зарахування абітурієнтів до Коледжу.  Про підходи до вступу випускників навчальних закладів НОК  розповіла директор дирекції НОК Тягушева Олена Георгіївна.

 

Після урочистої частини майбутні абітурієнти могли вільно прогулятися по всіх навчальних корпусах, зазирнути в аудиторії, спортивні зали та відчути себе студетами.

 

Навчальний процес забезпечує кращий у регіоні професорсько-викладацький склад:

65 доктори наук, професори; 

190 кандидат наук, доцент.

 

Сьогодні Класичний приватний університет – це навчально-наукові інститути журналістики та масової комунікації, управління, економіки, права ім. В. Сташиса, іноземної філології, здоров’я, спорту та туризму, а також Мелітопольський, Енергодарський, Олександрійський, Бердянський, Кіровоградський інститути державного та муніципального управління, центр професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації та коледж. Крім того, це інститут інтерактивних технологій в освіті, який забезпечує дистанційне навчання, науково-дослідний інститут, науково-дослідні центри, локальна комп’ютерна мережа, яка підключена до Інтернету й охоплює понад 10 комп'ютерних залів, кафедри та управлінські структури, видавництво з міні-друкарнею, університетська міні-АТС, лінгафонний клас, новітня бібліотека, читальні зали, лабораторії, спеціалізовані кабінети та світлі аудиторії – найбільш сучасний навчальний і науковий комплекс. Крім того, до послуг студентів – навчально-оздоровчий центр на узбережжі Азовського моря. Класичний приватний університет постійно будується, щоб мати можливість забезпечити своє стрімке зростання.

 

Класичний приватний університет співпрацює з університетами Польщі, Канади, Великої Британії, Німеччини, Італії, Китаю, Республіки Корея, більшості країн СНД.

Щорічно університет приймає в своїх стінах представників іноземних країн: США, Норвегії, Білорусі, Молдови, Грузії, Польщі, Туреччини, Росії, Болгарії, Німеччини, Канади, Нідерландів, Швейцарії, Швеції, Ізраїлю,  Туреччини, Чехії тощо.

 

Студенти університету беруть активну участь у міжнародному житті молоді: вони стажуються у Туреччині, Єгипті, Марокко, Австрії та Франції; за програми культурного обміну відвідують Канаду, США, Німеччину, Китай тощо.

 

Для працевлаштування випускників налагоджено систему двосторонніх договорів з провідними підприємствами й організаціями регіону, яка дає змогу втілювати комплексну систему „Від практики до працевлаштування”.

 

Юнаки-студенти можуть додатково пройти навчання на кафедрі військової підготовки й цивільної оборони університету, яка готує офіцерів запасу.

 

Адміністрація та весь колектив університету роблять усе, щоб навчання, дозвілля й відпочинок поєднувалися протягом усього періоду навчання кожного студента. 

Класичний приватний університет – це студентське містечко європейського зразка із розгалуженою інфраструктурою: три комфортабельні шестиповерхові навчальні корпуси, розташовані в центрі міста; спортивний комплекс зі стадіоном, плавальним басейном і тренажерними залами; школа-колегіум для учнів 1–4-х класів.