Студенти-журналісти попереджають: “НЕ РУЙНУЙ своє життя! Скажи СТОП палінню!”

Студенти першого курсу Інституту журналістики та масової комунікації взяли участь у Всеукраїнському конкурсі художньо-документальних відеороликів “Чорно-біле кіно-2”. Конкурс проводиться з ініціативи мецената Анатолія Жуковського Рівненським обласним об'єднанням Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка, ініціативою групою зі створення художньо-документального фільму “Чорно-біле кіно-2”, за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Авторами, режисерами та операторами виступили студенти ІЖМК, які і створили короткометражний відеоролик під назвою “НЕ РУЙНУЙ своє життя! Скажи СТОП палінню!”. За словами режисера та автора сценарію Максима Михайлова, головна ідея ролика – показати, що палити шкідливо й зовсім не модно.

А всі учасники зйомок відзначили, що курці, потрапляючи в кадр, починали нервувати та тікати. На думку студентів, які сповідують здоровий спосіб життя, це ще раз доводить, що паління – не позитивна звичка.

Сам відеоролик був створений у межах дисципліни “Фотожурналістика” та став результатом відпрацювання теми про композицію кадру.

Завідувач кафедри журналістики і масової комунікації Т. В. Хітрова відзначила: “Проблема залежності є актуальною однозначно! Підтримую вас у цьому, тому що допомога соціуму – головне для журналістів”. Також Тетяна Володимирівна наголосила, що участь у таких тематичних конкурсах допомагає студентам-журналістам виявити свій творчий потенціал та побажала успіху творчій команді першого курсу.

Підсумки конкурсу будуть відомі у квітні-травні, але ми бажаємо не знижувати темпів у творчих злетах.

 

Влад Новиченко, студент першого курсу ІЖМК