День відкритих дверей у ІЗСТ

Не за горами вступна компанія, і майбутні абітурієнти все більше цікавляться вищими навчальними закладами. У першу неділю березня у всіх бажаючих була чудова можливість відвідати КПУ і побачити все на власні очі.

Учні воєнно-спортивної школи №43 мали змогу  відвідати майстер-класи викладачів Інституту здоров’я, спорту і туризму. На майстер-класі Володимира Афанасійовича Тувайкіна учні почули про те, як працює офіціант, які тонкощі притаманні сервісу класичного ресторану і які сучасні технології використовуються зараз у ресторанному господарстві. 

 

Піклування про здоров’я чуже і власне – це те, про що багато говорять на парах, присвячених фізичній реабілітації. Як допомогти собі у випадку, коли починають боліти очі від довгого сидіння за комп’ютером, про що говорить стан нашого хребта і як зосередити увагу – відповіді на ці питання можна було почути від Раїси Шимхоновни Гулбані, доцента, кандидата педагогічних наук кафедри фізичної реабілітації. Спраглим до знань майбутнім студентам було над чим поміркувати.

Показати свою точність і влучність можна було на змаганні з дартсу. Найкращі гравці отримали заохочувальні призи від інституту. 

Наостанок гостей чекала приємна ознайомча екскурсія інститутом. Сподіваємося на нові зустрічі!