Прес-конференція з Оксаною Забужко та дуетом «ТЕЛЬНЮК: Сестри»

 Кафедра журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ за сприяння ЗОО ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченко, Літературного клубу «Фан-зона українського слова» та інформаційною підтримкою ТО «Своєрідне коло» запрошує викладацько-студентську громаду, школярів, медіа м. Запоріжжя та усіх небайдужих громадян на прес-конференцію з Оксаною Забужко та дуетом «ТЕЛЬНЮК: Сестри», які завітали до Запоріжжя з програмою «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву».

 

 

Зустріч відбудеться 29 квітня 2015 р. об 15.00 годині в аудиторії 312а головного корпусу університету, що за адресою: вул. Жуковського, 70-б.
Творці та упорядники проекту відповідають на запитання: чи можливо вхопити історію в момент її творення, та яку роль у фіксації подій, що відбуваються, відіграє Інтернет.
У збірник «Літопис самовидців» увійшли твори понад сотні авторів, кожен з яких чи то відомі літератори, блогери, журналісти, чи то анонімні мережеві «ніки», живі свідки й учасники найдраматичніших подій новітньої історії України.