„Інститут дружній до світу” або підведення підсумків програми заходів до Міжнародного дня Землі

Нещодавно відзначив свій особливий День у році Інститут управління Класичного приватного університету. Також усі присутні зібрались великою дружньою родиною для того, щоб підвести підсумки заходів, спільно проведених до Міжнародного Дня Землі. У заході взяли участь студенти та викладачі, учні та їх педагоги, а також гості свята.

 

 

 

Як матінка наша природа прагне до гармонії навкруги, так і Інститут управління прагне бути дружнім до світу – дружнім до природи, до дітей і дорослих, дружнім до рідного краю та Батьківщини, відкритим до інновацій та громадських ідей, до будь-яких ініціатив. Саме тому ці дві події – День Інституту та Міжнародний День Землі – гармонійно переплелися. Й обидва пронизані словами «В гармонії з природою, собою та навколишнім світом!», які лунають не тільки на вустах, а й підтвердженні справжнім ділом!

До Міжнародного Дня Землі, який у світі традиційно святкується 22 квітня було проведено низку заходів, які були підпорядковані поширенню екологічної ініціативи серед молоді та дорослих. В акції змогли взяти участь усі ті, хто займає активну громадську позицію та є небайдужим до пошуку гармонії в світі.

На урочисте свято до Дня Інституту управління КПУ та з метою підведення підсумків заходів, проведених до Міжнародного Дня Землі були запрошені представники навчальних закладів, які виявились найактивнішими у цьому навчальному році:

Школа-гімназії №71 – навчальний заклад, учні якої ще у минулому році виявили себе активними учасниками загальноуніверситетських заходів, таких як «Prof party» й на сьогоднішній день продовжують відкликатися на будь-які ініціативи, які їм пропонує для розвитку Інститут та університет.

Володимирівський навчально-виховний комплекс «Успіх» –  заклад виявив активну участь в осінній акції Інституту управління КПУ «Зерна освіти», у межах якої близько 250 учнів районних шкіл взяли участь в окремих професійних майстер-класах. Однак, учні комплексу прагнуть не тільки до професійного самовизначення, але керівництво та педагоги піклуються про їх спортивний та творчий розвиток. Й нещодавно заклад радо приєднався до акції «В гармонії з собою!».

Запорізька загальноосвітня школа №100 – не можна не відзначити участь школи в профорієнтаційно-просвітницькій акції Інституту «Стань студентом на один день!», а також успішний виступ команди школи у межах професійного заходу – брейн-ринг до Дня програміста, що проводився восени.

Колегіум №98 – навчальний заклад, який був відзначений, як найбільш активний учасник інтернет конкурсу фото та селфі «В гармонії з природою!» у межах Дня Землі. 

За активну та плідну співпрацю проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ д. держ. упр., проф. Анжела Віталіївна Мерзляк висловила щиру подяку керівництву та педагогічному колективу найбільш активних та відкритих до співпраці навчальних закладів! 

Окрім подячних листів школам були презентовані сертифікати для розвитку їх вихованців, оскільки Інститут управління прагне до того, щоб молодь зростала інтелектуально, фізично та духовно розвиненою: 

- сертифікат на безкоштовний колективний майстер-клас з зумба-фітнесу на базі школи або Класичного приватного університету;
-  сертифікат на безкоштовний запис композиції найбільш музично обдарованого учня за визначенням навчального закладу на студії звукозапису м. Запоріжжя;
-  десятивідсоткову знижку на інтелектуальну гру-квест від агентства організації дозвілля.

 
 
 
 
Важливого значення набула частина програми заходів, метою якої стала пропаганда фізичного та духовного розвитку. У межах неї, учні окремих шкіл Запоріжжя та регіону мали змогу взяти участь у низці майстер-класів, які пропагували фізичне здоров’я. Так, учні зі своїми педагогами прослухали надзвичайну лекцію на тему «Дихання покращує пам’ять» (тренер: доцент кафедри фізичної реабілітації Інституту здоров’я, спорту та туризму КПУ Гулбані Р.Ш.), опанували особливості вуличного баскетболу – стрітболу (тренер: учасник збірної команди КПУ з баскетболу Собінов Артур), були здивовані вміннями тієї молоді, яка займається сучасними спортивними напрямами workout та фріран (тренер: голова студентської ради Інституту управління КПУ Румянцев Богдан та його команда). І на завершення разом станцювали запальну зумбу (тренер: голова студентської ради Класичного приватного університету Космін Микола). Ті молоді люди, які взяли участь у цьому заході урочисто були нагороджені сертифікатами учасників на урочистостях до Дня Інституту управління. 
 
 
 
Ще одним заходом, організованим до Міжнародного Дня Землі був інтернет конкурс фото та селфі „В гармонії з природою!” у соціальній мережі. Інститут управління щиро пишається учасниками конкурсу! Оскільки  в наш час з високим ритмом життя ці люди знаходять час, беруть участь у конкурсах, є активними та небайдужими! Кожен з учасників був гідний подяки, тому грамотами учасників були нагороджені:
 
Битко Олександра – студентка Інституту управління Класичного приватного університету;
Восканян Бабкен – студент Коледжу Класичного приватного університету;
Желєзнякова Діана – студентка Запорізького національного технічного університету;
Заїка Валерія – учениця 10 класу колегіуму №98;
Заїка Олена Вікторівна – завідувач кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування Інституту управління Класичного приватного університету;
Козленко Віктор – учень 10 класу колегіуму №98;
Ліберман Анастасія – студентка Інституту журналістики й масової комунікації Класичного приватного університету;
Ліберман Олександра Петрівна – заступник начальника відділу соціально-виховної роботи Класичного приватного університету;
Пасічна Анастасія – учениця 10 класу колегіуму №98;
Степанов Олександр – студент Інституту управління Класичного приватного університету.
 
І звісно, на святі були оголошені імена тих, чиї фото з усіх набрали найбільше «лайків», тобто були найбільш визнаними … 
 
1 місце – Баглай Олександр, учень 10 класу Колегіуму №98 (робота під назвою «Підвищуємо майстерність в єднанні з природою»);
2 місце – Портяненко Анастасія, учениця 11 класу Запорізької загальноосвітньої школи №59 (фото «Чудовий день на острові Хортиця»);
3 місце – Твердохліб Вікторія, учениця 10 класу Колегіуму №98 (робота в номінації «Мій улюблений куточок Запоріжжя», фото «У парку Перемоги»).
Переможці отримали подарункові сертифікати – абонементи в басейн та тренажерний зал Класичного приватного університету (за вибором учня)!
 
Крім того, у межах групи конкурсу Вконтакті тривала квест-вікторина на екологічну тематику, де учасники мали змогу продемонструвати свої знання в цій галузі. Найрозумнішими  виявились:
 
Баглай Олександр – учень 10 класу колегіуму №98;
Козленко Віктор – учень 10 класу колегіуму №98;
Пасічна Анастасія – учениця 10 класу колегіуму №98;
Сухомейло Павло – студент Запорізького національного технічного університету;
Тємірова Аліна – учениця 10 класу колегіуму №98.
 
За відмінні результати в квест-вікторині представники молоді отримали сертифікати на одноразове відвідування басейну або тренажерного залу Класичного приватного університету.
 
Наймолодшою учасницею конкурсу стала учениця 7 класу колегіуму №98 – Козленко Маргарита. Оскільки учасники групи стали вже рідною дружньою командою Інститут вже встиг познайомитись з тим, чим дихають ці натхненні молоді люди. Й оскільки Маргарита цікавиться малюванням, талановитій дівчині було презентовано сертифікат на майстер-клас з живопису та творчої майстерності від кафедри дизайну Інституту журналістики й масової комунікації Класичного приватного університету.
І нарешті, особливою подякою та творчими подарунками була нагороджена та талановита учениця, яка протягом довгого часу співпрацювала з Інститутом управління у межах програми заходів до Дня Землі, була адміністратором та модератором групи конкурсу Вконтакті „В гармонії з природою!”, наповнювала її змістом та надихала молодь на участь у конкурсі. Крім того, була автором та ведучою інтернет квест-вікторини з екологічної тематики – Валерія Заїка, учениця 10 класу колегіуму №98. 
 
 
Однак, святковий захід був багатим не тільки на подарунки конкурсантам, але й на творчі номери, які дарували позитивні емоції присутнім у залі. Творчу атмосферу урочистого заходу створювали:
-  зразковий дитячий колектив «Посмішка» Палацу культури «Металургів» – танцювальні композиції;
-  представники Всеукраїнської громадської організації «Спас» –бойові мистецтва;
-  танцювальний колектив “Strong and Beautiful” – акробатично-танцювальні композиції;
-  Чахмакчан Ерік (студент 3 курсу Інституту економіки КПУ) та Чахмакчан Діана – запальна лезгінка;
-  Заїка Валерія (учениця 10 класу колегіуму №98) – авторський патріотичний вірш;
-  Гайдукова Рузанна (студентка 1 курсу Інституту журналістики й масової комунікації КПУ) – віршований твір;
-  Самойленко Віктор (студент 4 курсу Інституту управління КПУ) – авторська реп-композиція;
- Кіпа Олексій (студент 3 курсу Інституту управління КПУ), Валерій Помінов (співробітник відділу соціально-виховної роботи Класичного приватного університету), Марусенко Віта (студентка 3 курсу Інституту управління КПУ) – вокальні композиції;
 
 
Олександра Битко (студентка 3 курсу Інституту управління) та Самойленко Віктор (студент 4 курсу Інституту управління) – натхненні ведучі свята.
 
 
Інститут управління Класичного приватного університету щиро дякує всім учасникам та переможцям. Свято минуло… а група активних і небайдужих до світу залишилась! Тому Інститут управління запрошує до нових конкурсів, завдань та заходів й наступного навчального року!