Вітрила духу – вишита сорочка

Що може бути краще рідного вбрання у колі чарівних патріотів і патріоток славного запорізького краю? Тільки невгамовна малеча у найрізноманітнішій гамі кольорів зі своїми щирими посмішками, душевними віршиками та запальними пісеньками.

А як, у своє чергу, порадувати малят добре знає дружня команда студентів-активістів Інституту журналістики і масової комунікації. Наші активісти полюбляють дарувати радість діткам-квіткам. Вони завжди щирі, відкриті, не бояться говорити правду в очі, до кінця стоять на своєму і просто люблять тих, хто обожнює їх.

 

На марш вишиванок до Дня Героїв було чималенько юних хлопчиків і дівчаток, які запалювали у собі "зірочку". За кожне своє старання малята отримували смаколи та приємні подаруночки, за які окрема подяка запорізьким меценатам і просто небайдужим людям.

Діти разом із нашими студентами співали запальних пісень, бігали, стрибали, розповідали вірші, демонстрували свої особливі танцювальні "па" і просто розважалися від душі.

 
А коли малечі настав час трішки перепочити, «до бою» взялися їхні татусі та ненечки. І тут уже навпаки, діти спостерігали за акторськими талантами своїх батьків, які з усіх сил намагалися розіграти справжню виставу.
Своїми ніжними та проникливими голосами дорослих і маленьких порадували − неперевершені Олеся Ліберман, Анастасія Ліберман та Катерина Гапіцонова.
 
 
 
А потім власне, настав час демонструвати свої голоси і гостям святкового дійства. Тож, маестро музику, до нас "приїхало" "караоке на майдані". Запоріжці вкотре довели, що українці – співоча нація. Усі учасники імпровізованої гри отримали солоденькі подаруночки.
 
 
На такій співочій ноті, і завершилось святкове дійство, яке вже можна величати родинним святом. Хтозна, можливо, зовсім скоро українці зможуть відродити свої старі, добрі звичаї та традиції. А поки ми вдосконалюємось, головне не забувати – хто ми, що ми, адже у наших жилах тече незламна, гаряча кров. 
 
Щастя вам, дорогі друзі, розуміння й приємного тепла!
 
Ірина Ярко,
студентка магістратури ІЖМК,
фото: Катерина Баришенська,
студентка І курсу, гр. ДРк-114