Олімпійський урок – студентська руханка

У цьому навчальному році Національному олімпійському комітету України виповнюється 25 років. Під керівництвом С.Н. Бубки НОК проводить вже водинадцяте Всеукраїнський Олімпійський урок. Інститут здоров’я, спорту і туризму традиційно приєднався до цього цікавого заходу й цього року.

На майданчик біля спортивого комплексу вийшли трохи відпочити від розумових занять та зранку порухатися студенти коледжу й Інституту ЗСТ разом з викладачами.

 

 

Перед студентською руханкою голова Запорізького відділення Олімпійської академії України, доцент кафедри ТОФАВ Галина Григорівна Кружило озвучила імена та вручила грамоти й пам’ятні подарунки студентам-переможцям конкурсів малюнку та поезії. Ці конкурси в ІЗСТ проводяться щорічно в рамках дисциплін “Історія фізичної культури” та “Олімпійський спорт”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У цьому році перемогу в номінації “Живопис” одержали: Ларкіна Марія, студентка гр. ДВ-114 – І місце за роботу “Висота майбутніх перемог”; ІІ місце – Трояк Олександр, студент гр. ДВ-114 за роботу “Естетика в спорті”; ІІІ місце – Лисенко Олександра (гр. ДВ-114) за малюнок “Олімпіонік”. У номінації “Поезія” призерами стали: студент гр. ДР-114 Жеронкін Олександр – І місце з поетичним твором “Спорт – це життя”; ІІ місце – Мірута Олександр, студент гр. КДВ-113, з віршем “Мій спорт – триатлон”; студент гр. ДВ-114 Єременко Данило – ІІІ місце, вірш “Спортивна ода”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З побажанням здоров’я та спортивних успіхів перед студентами виступив проректор з науково-педагогічної та соціально-виховної роботи КПУ, кандидат політичних наук, професор Білоусов Сергій Анатолійович.
Нарешті почалось рухове дійство. У “розігріві” прийняли участь маленькі, однак уже досвідчені спортсмени з акробатичного рок-н-ролу. Їх тренує випускник нашого університету Олексій Коломієць. Два запальних акробатичних номери не залишили байдужими глядачів, які підтримали спортсменів гучними оплесками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А далі під звуки ритмічної музики рухові вправи виконували всі студенти, виконували з насолодою, усмішкою та старанням. Керували руханкою вмілі студенти-інструктори: Марія Ларкіна, Максим Шилик, Олександр Гусєв та Єгор Куліш.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі присутні отримали велике задоволення. За що особлива подяка організатору флеш-мобу заступнику директора з соціально-виховної роботи, кандидату педагогічних наук, доценту Ірині Вікторовні Євстигнєєвой та ведучим і звукооператорам.