Традиційно брейн-ринг до дня програміста в Інституті управління Класичного приватного університету зібрав небайдужу до питань інформаційних технологій молодь

Вже не перший рік на кафедрі системного аналізу та програмної інженерії Інституту управління КПУ підтримується традиція – відзначати День програміста професійним брейн-рингом, із залученням до участі, як студентів – майбутніх програмістів, так і учнів шкіл, які цікавляться питаннями інформаційних технологій.
Напутнім словом учасників привітала проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., професор Анжела Віталіївна Мерзляк.
Цього року активну участь у заході взяли учні Колегіуму №98 та Запорізького академічного ліцею м. Запоріжжя, які гідно представили свої заклади та виявили високий рівень знань та ерудиції.

 

Модератором брейн-рингу виступив старший викладач кафедри системного аналізу та програмної інженерії ІУ КПУ Роман Ярославович Шумада.
Приємною нагородою для учасників свята стали подарункові сертифікати на додаткові бали в межах дисциплін відповідного до тематики брейн-рингу профілю.