Медіа від А до Я в Класичному приватному університеті

Сьогодні, 29 жовтня 2015 року, у стінах Класичного приватного університету відбувався міський практикум використання ІКТ у виховному процесі, що дасть змогу успішно підготуватися школярам до ІІ Міського конкурсу шкільних газет та сайтів „Mediaschool – 2017”. Цей захід ініційований департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
Відкрили захід вітальним словом методист інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Олійник Ірина Володимирівна та завідувач кафедри видавничої справи, редагування та української філології Бессараб Анастасія Олександрівна, які наголосили, що друга частина практикуму відбудеться під час весняних канікул. За підсумками учасники отримають сертифікати.

Сьогодні ж висококваліфіковані фахівці поділилися таємницями журналістської професії: особливості журналістських жанрів, зокрема анатомію статті, розкрила кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувач кафедри журналістики і масових комунікацій Ковпак Вікторія Анатоліївна;

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
про мистецтво фотографії розповіла старший викладач кафедри журналістики і соціальних комунікацій Кліщ Алла Вікторівна;
 
 
основні прийоми підтримки сайта показали старший викладач кафедри видавничої справи, редагування та української філології, директор власного видавництва та дизайнер з великим стажем Харітонова  Наталя Миколаївна та дизайнер дизайн-студії „Bandex” Самсика Марина Ігорівна.
Проте це лише перша зустріч у 2015-16 навчальному році, а основні медіанавички учасники вдосконалюватимуть під час другого й завершального етапу навесні.
Тож до нових зустрічей!