Відкриття другого сезону проекту "Медіавишкіл"

Прохолодна п’ятниця 13-го принесла приємні знайомства, цікаві теми для обговорення та бажання відкривати нове. Тож 2-й сезон вільної школи журналістики "МедіаВишкіл" відкрито!! Час не стоїть на місці, а це значить, що ми також рухаємося вперед - тож Інситут журналістики і масової комунікації радо вітав медіавишкільнят нового сезону​.
І перша зустріч відразу була насиченою но нові враження, знання і навіть завданання. Говорили і міркували про Інтернет ЗМІ, їх специфіку та особливості.
Першою світ журналістської «кухні» вишкільнятам відкрила Поліна Положенцева. У минулому редактор сайту "Vgorode", "Голос Запорожье", "ТВ-5", нині заступник директора маркетингової компанії PR-Майстерня.

Медіатренер "познайомила" юних учнів із заголовком – як написати, як подати, що чекати у відповідь, а вишкільнята на практиці пробували відтворити почуте та вчилися давати текстам "імена".Після невеличкої і смачної кави-брейк, до нас завітав засновник і редактор сайту "Наші гроші. Запоріжжя" Юрій Сидоров. Досвідчений журналіст відкрив "секрети" пошуку інформації – де шукати, як шукати, для чого шукати, а головне − як використовувати знайдене. Також медіатренер ознайомив вишкільнят з бекграундом. Що воно таке? А запитайте у наших вишкільнят.
Час пролетів непомітно, так само як і до юних журналістів непомітно прилетіло домашнє завдання, яке допоможе їм ще більше зануритися у світ цікавої і нелегкої професії. А як з ним справляться наші "герої" ми дізнаємося вже 20-ї п’ятниці листопада.
Сподіваємося, що цей день у світі журналістики стане початком нової історії для її юних початківців.

Ірина Ярко
Фото: Олексій Чернявський