Студент Інституту управління Класичного приватного університету відзначений на обласному конкурсі „СТУДЕНТ РОКУ - 2015”

Студент магістратури Інституту управління Класичного приватного університету спеціальності „Програмне забезпечення систем” (група МІ-115) Владислав Бакута здобув перемогу в номінації „Студент – волонтер року” у межах обласного конкурсу „Студент року – 2015”. До Міжнародного Дня студента Владислав був урочисто нагороджений грамотою переможця та отримав грошову премію, яку обіцяв витратити на благодійність.

 

 

 

 

Талановитий студент є розробником програми клієнта благодійного фонду для мобільного телефону (автор програмної технології та основний реалізатор проекту). Розроблене програмне забезпечення носить патріотичне спрямування; програмна платформа має за мету залучення через соціальну мережу коштів іноземних громадян, які є користувачами розробленого програмного мобільного додатку, на допомогу окремим категоріям осіб в Україні – жертвам та воїнам АТО, дітям з дитячих будинків тощо.
Протягом року Владислав Бакута окрім практичної реалізації проекту мав змогу презентувати свої здобутки перед студентами та професорсько-викладацьким складом Класичного приватного університету у межах ХХІІІ Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених „НАУКА І ВИЩА ОСВІТА” (23 квітня 2015 р.).
Крім того, незважаючи на зайнятість розробкою та реалізацією проекту Владислав брав участь у багатьох професійних заходах IT-індустрії м. Запоріжжя. Зокрема, вже вдруге взяв участь як слухач у щорічному ІТ-форумі, що проходив у м. Запоріжжі, виступив у складі команди програмістів від Класичного приватного університету, яка зайняла призове місце у всеукраїнському конкурсі „Золотий байт”, був учасником ІТ-марафону „Хакатон”, учасником та призером олімпіад з інформаційних технологій. Брав участь у благодійних акціях Інституту управління Класичного приватного університету.
Дирекція Інституту управління та кафедра системного аналізу та програмної інженерії КПУ пишається своїм обдарованим студентом й бажає подальших успіхів та професійної самореалізації!!!