Кіновечір в Інституті журналістики і масової комунікації

Інститут журналістики і масової комунікації не чекає особливих подій, то ж і створює атмосферу чогось нового у будь-який день. Так, один з вечорів став «вечором кіно», куди запрошувались усі охочі з Інституту журналістики.
Подія проходила в аудиторії 606п, для перегляду був обраний фільм «Таємне життя Волтера Мітті» (2013). Ініціатором події виступив Голова Студентської Ради ІЖМК Максим Балагура.
Організатори спробували створити приємну, невимушену атмосферу перегляду: чай, печиво, фрукти та дружнє спілкування. Нажаль людей було небагато – в основному перший курс журналістів.

 

Стосовно фільму, то він дещо зачепив проблеми журналістики та видання на сьогоднішній день, такі як перехід видань у цифровий формат та масове скорочення працівників. Загалом, фільм розповідає про офісного клерка, котрий за своє життя не робив нічого захоплюючого. Волтер Мітті — менеджер фотонегативів у журналі «Life». Маленька людина, що постійно тікає у свій світ фантазій, де він вже не звичайний працівник, а герой, що здійснює неймовірні подвиги. Він закоханий у жінку, з якою працює, проте підійти до неї насмілюється тільки у своїх мріях, де він то альпініст, то бравий астронавт. Проте, коли на його роботі виникає загроза звільнення, йому доводиться насправді стати героєм своїх мрій, стрімко вирушивши в подорож у реальному житті, котра змінить його повністю, назавжди.
У мене були дуже приємні враження від фільму та взагалі від кіновечора. Вважаю, ініціатива була вдалою, тож треба влаштовувати подібні перегляди і надалі.

Висловлюю особисту подяку організаторам!
Микита Ванін, студент І курсу,
ІЖМК, гр. ДЩ-115