Кафедра журналістики і соціальних комунікацій взяла участь у акції ЗОУНБ «Новорічні читання біля каміну»

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці пройшла акція «Новорічні читання біля каміну», метою якої стали шляхетні наміри: популяризувати читання серед дітей, залучити малят до українськомовних «казкових пригод» та привчати діток змалечку до мистецтва комунікації – діалогу між собою – в ігровій формі.

 

 

 

25 грудня співорганізатором цієї акції виступила кафедра журналістики і СК ІЖМК КПУ. Запрошені діти дошкільного віку мали змогу не тільки послухати українські народні казки у виконанні викладачів кафедри (В.А. Ковпак, А.В. Кліщ), учнів 11 класів (Олександра Шевченко, Анастасія Сидоришина), а й «оживити казку» імпровізованим театральним її обігруванням завдяки талановитим аніматорам – студентам ІЖМК та Коледжу КПУ (Д. Крилова, О. Зерняк, О. Безгудова), взяти участь у «казкових» вікторинах, конкурсах: «Вгадай казкового персонажа», «Відгадай казку за жартом», «Виправ помилку у казці» тощо.

 

Але справжньою родзинкою свята стало ознайомлення запорізької малечі із різдвяними казками української діаспори в Канаді: всі пересвідчилися в тому, що наша спільна громада має однакові символи, цінності, а значить і казки у наших діточок дуже схожі. Книги для акції надав директор ІЖМК, проф. О.В. Богуславський, який володіє таким «скарбом» у найбільшій кількості не тільки в Запоріжжі.

Не менш приємним сюрпризом для діток стало виготовлення святкових листівок та розмальовок Діда Мороза і сніговиків, організованого запорізькою книгарнею «Папірус».
Всі були переповнені емоціями та гарним передноворічним та різдвяним настроєм. Діти віддячили своїми посмішками, вивченими новорічними пісеньками та обіцянкою читати українські казки!

Особлива подяка школярам-одиннадцятикласникам:
Олександрі Шевченко (гімназія №. 2), Анастасії Сидоришиній (ЗОШ № 100)
студентам: Д. Криловій (IV курс), О. Зерняк, улюбленій «ялинці» (III курс) та О. Безгудовій (Коледж КПУ), які у своєму шаленому ритмі підготовки до ЗНО, сесійний період знайшли час для творення ДИВА, та Вікторії Петровій, ініціатору «живої казки» у затишній залі бібліотеки.
Фото та відео готували Д. Крилова та Р. Коробський

З повагою, кафедра журналістики і СК