Старт проекту «МоЖу!» кафедри журналістики і соціальних комунікацій розпочався на телеканалі «ТВ-5»

НАРЕШТІ… 22 лютого стартував медіаосвітній проект кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК «МоЖу! (молодий журналіст)». Це навчально-просвітницький проект для всіх, хто бажає відвідувати майстер-класи, тренінги, відкриті лекції з медіаграмотності, взяти участь у медіатурі „Інформаційне Запоріжжя” на базі Класичного приватного університету м. Запоріжжя (Інституту журналістики і масової комунікації).

 

 

Аудиторія нашого проекту – це школярі, які тільки починають знаходити себе в суспільстві, студентство, яке стверджується як громадська сила, яка є рушієм основних перетворень Великої України. Ми запрошуємо всіх, хто поділяє наші цінності та погляди на журналістську професію як інструмент творення інформаційно-комунікаційного простору та разом підвищувати рівень української журналістики й наближати її до стандартів цивілізованого світу.
Перша зустріч відбулася в рамках екскурсії на Запорізьку незалежну телерадіокомпанію «ТВ-5», мовлення якої охоплює Запорізьку область, частину Дніпропетровської та Херсонської областей, та професійної бесіди з її працівниками.

Першими в рамках нашого проекту голосно і красномовно вигукнули «МоЖу!» юні телевізійники КЗ «Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» ЗОР на чолі з директором Еделем Михайлом Григоровичем та незмінною натхненницею вихованців «Граней» Тетяною Володимирівною, і одинадцятикласники шкіл смт Кушугум та смт Балабіно.
20 шукачів медіапригод
були вражені сучасним апаратно-студійним комплексом, технічною базою – високотехнологічним відео- та аудіооснащенням. Мали можливість поспілкуватися з ведучими та працівниками каналу, зокрема Наталею Зайченко, Альоною Матвєєвою, а тим часом сходинками зустрічали Максима Щербакова, Юрія Юрченка.

Вони побували у «святая святих» телеканалу – звукозаписувальних студіях, студійному майданчику. 
Деякі навіть спробували себе як учасники імпровізованого запису програми «РАЗГОВОР». «
А як обираються фільми на телеканалі?», «А як працювали під час добового Марафону?», «А як знімають кілька планів?» – ця «злива» питань була безкінечною. 
Тож наприкінці всі домовилися, що ця зустріч не остання. І більшість з юних журналістів переконалася, що їх мрія – стати професійним медійником – це реальність, яка потребує всього декількох складових – неймовірного бажання, роботи над собою, навчання і участі у подібних проектах))))) 

Фотокореспондент: Анастасія Безземельна, магістрантка спеціальності
«Медіакомунікації» ІЖМК
Відеооператор: Роман Коробський, зав. навчальної лабораторії теле-
радіо- та фотосправи ІЖМК
Куратори проекту: В.А. Ковпак, А.В. Кліщ