Фан-зона українського слова» кафедри журналістики і соціальних комунікацій приєдналася до поетичної «поліфонії» КНУ ім. Т. Шевченка альманаху «Святий Володимир»

Творча майстерня «Фан-зона українського слова» кафедри журналістики і СК ІЖМК долучилася до проекту Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка – наповнення літературно-художнього альманаху «Святий Володимир». Гасло номера 18–20 – «ПОЛІФОНІЯ», оскільки, за словами редакційного та авторського цеху, у ньому поєдналися голоси студентів різних вишів, різних спеціальностей, різних поглядів та різних уподобань.

 

 

Альманах презентує надзвичайно широку жанрову і проблемно-тематичну палітру: від поезії громадянського звучання (патріотичної, антивоєнної) до інтимної лірики, і до, здавалося б, неочікуваної від молодих авторів, духовної і філософської поезії; а в прозі – від побутових замальовок до психологічних ескізів та перекладів зарубіжної літератури «фентезі». 
Поліфонічною вийшла і рубрика «Критика.Есеї», де зібрані літературознавчі розвідки, рецензії та есе. Ми горді бути частинкою поетичного багатоголосся, поліфонії творчої молоді, зібраної професійною, небайдужою, креативною спільнотою, а саме: редакційною радою, у складі якої: Наталія Сидоренко, Ана Море (Анастасі Алексеєнко), Ольга Сухомлин, Лілія Монич, Наталія Іщук; Шеф-редактор: Володимир Різун та головний редактор – Любов Боярська.
Та висловлюємо щиро подяку доц. Т. В. Хітровій, яка сприяла нашій участі у цьому проекті. У збірнику вміщено роботи членів «Фан-зони українського слова» доц. В.А. Ковпак, випускниці бакалаврату ІЖМК – У. Кривохатько, студентки спеціальності «Журналістика» – Вікторії Петрової та школярки Дарини Кривохатько (ЗОНЗ № 88). Робіт, ідей ще повні шухляди, велика кількість учасників та колег, тож наша команда із задоволенням і вдячністю долучатиметься до прекрасної київської традиції – видання «Святого Володимира»!

З повагою і вдячністю,  
кафедра журналістики і соціальних комунікацій