Студенти ІЖМК у змаганні за першість серед відеоробіт. Підтримаймо!

Креативні студенти ІЖМК продовжують дивувати та надихати своїми творчими звершеннями. Цього разу майбуні спеціалісти у сфері масової комунікації випробовують свої сили на Всеукраїнському конкурсі відеоробіт “Бути європейцем”.
Конкурс відеороликів відбувається в рамках проекту “ЄС: вибір української молоді”, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає  ГО “Молодіжна Альтернатива”. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

 

Для того, щоб підтримати ініціативу студентського активу запрошуємо всіх віддати свій голос за найкращу серед представлених відеоробіт. У свою чергу ми впевнені, що наша робота найдостойніша :-). Тож, якщо Ви поділяєте нашу думку – не лишайтеся байдужими та голосуйте за посиланням: http://euroquiz.org.ua/video-contest/vote/195
Переконані, що кожен голос – це не лише маленький крок до перемоги, а й оцінка копіткої самовідданої роботи дружного колективу Інституту журналістики і масоврї комунікації КПУ.

Відеолюбителі ІЖМК та
керівники творчої групи студентства
Т.С. Гиріна, Р.І. Коробський